Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még van esély helyre hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esély helyre hozni?

Figyelt kérdés

A párommal elég sokat veszekszünk mostanában, jobban mondva én veszekszek vele, mert nem igazán értek egy-két dolgot. A probléma ott kezdődött, mikor elkezdett dolgozni egy olyan munkahelyen, ahol se saját magára, se rám nem volt ideje. Én tudtam, hogy ez nem lesz jó egyikünknek sem. Miután kezdte észre venni, hogy nem bírja, meg azt se, hogy én ez miatt ideges vagyok, hogy nem tudtunk találkozni szó szerint egyáltalán így kilépett a munakhelyéről. Na most én azóta ezt hallgatom, hogy miattam nincs munkahelye. Közben akadt még egy kis probléma is.. régebben találtam egy lányról képet a telefonjába, akkor azt mondta, hogy a haverja küldte neki,

mert hogy vele ismerkedik. Akkor ezt így elhittem. Aztán csinált a párom instagrammot ott ez a lány belikeolta a párom képét. Ott már kezdett gyanús lenni a dolog. Kérdeztem tőle melyik haverja ismerkedik vele? Aztán elmondta volt egy bibi a dologba, hogy a haverjának nem volt ismerőse a lány, de a páromnak igen. Miután ebből is veszekedés lett, elment tőlem azóta annyit beszéltünk meg, hogy majd pár nap múlva megbeszéljük, addig gondoljam át, hogy én mégis mit akarok tőle ... hát szerintem elég érdekes 2 éve vagyunk együtt ..


2018. febr. 20. 23:47
 1/8 kakadu19 ***** válasza:
31%

És akkor mivan ha belájkolta a párod képét?

Orvosi eset vagy ilyen mértékű féltékenykedéssel.

Csoda hogy eddig nem hagyott ott...

2018. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el a kérdésed, mintha egy idegen kérdése lenne.

Szívesen segítettem.

2018. febr. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2018. febr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Hülyének néz, te meg hagyod
2018. febr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy egészséges párkapcsolatban oly kevés helye van a féltékenykedésnek.


Egy őszinte és nyitott kommunikáció viszont csodákat tud művelni az emberrel, ezáltal a kapcsolataival.


Ha a felek őszintén (retorziótól, falhoz állítástól nem tartva) tudnak érzéseikről, vágyaikról beszélni egymásnak, nem kényszerülnek bele elhallgatásokba, hazudozásokba.


Van rá esély, de valóban nyíltan beszélni kell mindenről és a cél az a kapcsolat harmonikus helyzetbe állítása legyen és ne a gyanúsítgatás és számonkérés.


Nem éltek együtt?

2018. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen együtt élünk :)
2018. febr. 21. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Miután ebből is veszekedés lett... igen? tovább? mit mondott erre, lehet tudni? nem kerek a sztori.
2018. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha együtt éltek, akkor érdemes lenne beszélgetnetek. Több meghitt időt eltölteni. Megbeszélni, hogy amit tesz a párod, milyen megfontolásból teszi. Ha nem érzi jól magát veled, akkor mi az oka? Te mit tudnál tenni annak érdekében, hogy javuljon? Ha probléma van, lássátok be mindketten és törekedjetek a megoldásra, ami mindenkinek a lehető legjobb legyen.


Hidd el, helyrehozható. Egy pillanatnyilag perfekt kapcsolatnál is rengeteg munka van a háttérben...hát még egy olyanban, ahol adódik néhány probléma.


Fel a fejjel! Sok szerencsét Neked!


Látom, hogy az előző hozzászólásom hasznossága egyenlő a nullával, bizonyára akik haszontalannak gondolták, nem szeretnek beszélgetni a másikkal nyíltan, félelmektől mentesülve. Együtt érzek velük...nem lehet felszabadult így a lélek - és ez fájdalmas :(.


Csak azt nem szabad elfelejteni, ha egy kapcsolat döglődik vagy egyenesen felfelé tart, az MINDKÉT félnek köszönhető egyaránt. Nincs olyan, hogy te hibád, én hibám. Mi hibánk van. Minden egyes titkolózás mögött általában az az ok, hogy fél elmondani a másik fél a vágyait a párjának.

2018. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!