Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. messenger baj?

Figyelt kérdés

A zsebemben volt a telefonom,mikor kivettem megnézni az időt látom,hogy valahogy meg volt nyitva sok chat ablak,a párommal az anyján vitatkoztunk össze mennyire akaszkodó..s láss csodát..látom ,hogy kiírja az anyósommal való utolsó beszélgetésünknél,hogy NEN FOGADOTT HÍVÁS. Egyből eszembe jutott,hogy egy ideig cseng,aztán a hangposta bekapcsol ,hogy hagyj üzenetet...

A szívem egyből kihagyott,hogy most mivan,végogjallgatta a veszekedést?

Ilyen a világon nincs,hogy ez történik..

Ki is próbáltam mással,ha be is kapcsol a rögzítő,felajánlja elküldöm e a hangot..

Kérdeztem hogy hívtam e?

Azt mondja igen,de nem hallotta ,jogy cseng,mi a baj?

Ha rámegyek arra,hogy nem fogaddta a hívást,akkor nincs alatta hangfelvétel,tehát nem kapta meg a felvételt a vitánkról,igaz??


2018. febr. 21. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Meg én úgy tudom, hogy ahhoz le kell nyomni a hangfelvétel gombot (de lehet, hogy tévedek).
2018. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elküldte volna, akkor a hívás alatt te is megtudnád hallgatni, mert ott lenne.
2018. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!