Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a normális ilyen helyzetekben? Régi ismerős vagy barátnő?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akivel még egy suliba jártam annó lassan 10 éve, sokat beszélgettünk, jól megvoltunk de az egyetem és a külön utak elválasztottak minket. Csak ha tényleg valami gondunk volt, akkor kerestük egymást. Jelenlegi barátnőmmel lassan 5 éve vagyok együtt és továbbra is áll ez hogy ha a 10 éve ismert barátomnak gondja akadt, akkor próbálja felvenni velem a kapcsolatot, hogy beszéljünk vagy találkozzunk. Ez 5 év alatt most történt meg másodjára. Viszont minden ilyen alkalommal amit (én hülye) még el sem titkolok barátnőm elől, 1-2 napot vagy akár egy hetet is végig vitázik velem, pedig tudja jól, hogy nem sok időm van bárkivel is beszélni. Én nem szoktam féltékenykedni, ő viszont megállás nélkül és okot sem adtam rá. Ez másnak is ilyen? Mi a fenét kezdhetnék ezzel a helyzettel?

2018. febr. 22. 23:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es hozzászólására reagálva.


Amit leírtál az mind szép és igaz.A baj csak az ,hogy túl idealista és csak leírni könnyű.Egy tündérmesében elmegy de a valóságban nagyon nem így műkődnek az emberek(sajnos), az pedig ,hogy nem lehet semmit szóvà tenni egy pàrkapcsolatban mert tuti az önbecslésed alacsony,nem bízol bennem mondatokkal egyszerűen lerendezed az is nevetséges és éretlenséget mutat.Az önbizalmam nekem teljesen a helyén van, nem kételkednék abban ,hogy szeret-e a màsik de azért ne éljünk már álomvilágban ,hogy ez teljesen normális.A fiú baràtok pedig humbuk és eleve dobtam az olyan nőket egész életemben akik ezzel akartak fárasztani, és ezt az emberek nagy része nem kajálja meg 14 éves kor után.Persze mondom az idealisták mint te szépen megtudják fogalmazni hogyan is kellene viselkedni de a valóságba átültetve ez már használható tanács.A kérdezőnek el kell döntenie ,hogy tovàbbra is a lelki szemetese akar lenni egy régi ismer

2018. márc. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!