Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom napi szinten faggat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom napi szinten faggat mindenről, amit csinálok, ez normális? Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan arról kérdezget kivel beszélgetek, írtam-e a fiú haverjaimnak (hozzáteszem mindig is ritkán beszéltünk, vagy fél éve már nem is). Olyan szinten idegesít már, hogy kedvem sincs szocializálódni, szinte már nem is írok senkivel... Úgy érzem egy privát percem sincs már. Távkapcsolatban vagyunk lassan egy éve, ha felhozom neki, hogy zavar a depressziójára fogja, azt mondja hogy már fizikailag érzi rosszul magát ha nem kérdezi meg... Telefonon órákat beszélünk egy nap, de ha mondjuk kevesebbre van időm (tanulok), akkor már azt mondja távolságtartó vagyok, biztos kezdek kiszeretni belőle... Azt mondja bízik bennem, nem arról van szó.

2018. febr. 14. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen embertől menekülni kell.


Saját magával van problémája, nem bízik magában, ezért meg akarja fojtani viselkedésével és birtoklásával a másikat. Rátelepszik a másikra, nem hagy neki szabadteret. Hiába bizonygatod neki, hogy minden oké, nem fogja elhinni és végül pedig a viselkedésével azt éri el, hogy elüldözi a másikat maga mellől.


Önbizalomhiányos a pasi.

2018. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Kètlem,hogy bizna magába.Remèlem ezt Te se hiszed el neki.


Mondanám,hogy beszèld meg vele,de szerintem Ő ezt soha nem tudja leküzdeni,vagy változtatni rajta.


Viszont szerintem a barátaid ne hanyagold el emiatt.

2018. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szakits vele ennek így semmi értelme. Legyel már független határozott nő! Valószínű nem fog javulni a helyzet
2018. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ezen nem tudsz változtatni, csak ha szakítasz.

Nem bízik sem benned, sem magában. Kisajátít és rád telepszik, érzelmileg zsarol. Ezt ne erőltesd.

2018. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz rajta változtatni, és ez általában romlani szokott. Ha nem távkapcsolat lenne ebből, akkor meg a telódat is nézegetné. Sajnálom, szegény nyomit, de miatta nem kéne kivonulnod az emberiségből.
2018. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy őt változtatnád meg, inkább dobd ki a fenébe.
2018. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!