Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már elegem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már elegem van ebből a dologból. Miért szólnak bele egyátalán!? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy indiai barátom van, akivel nagyon szeretjük egymást, csakhogy a nagyszüleim és a család nagy része nem bírja ezt elviselni. Szüleim tökéletessen támogatnak mindenben, de a család többi része egyszerűen mintha nem is az én családom lenne. Mivel Ők eléggé sznob beállítottságúak, úgy gondolják, hogy nekem az ideális pasi valami angol vagy német millás ember lenne, aki mellett nem kellene dolgoznom, csak a háztartást ellátni, mert az való hozzám. De én szeretem a barátomat, akiknek nincs annyi pénzük, sokan vannak testévrek, nem valami luxusvillában laknak, dolgozik a család összes tagja, de legalább van élet bennük, szeretik egymást és az egész családja bűbáj. Nem nagyon adok mások véleményére, de ez most kicsit zavar, hogy a saját családom ellenem játszik. Mit tehetnék?
2010. jún. 8. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

lelépsz otthonról


hány éves vagy?

2010. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd meg nekik, hogy szégyellhetik magukat, ha ilyen idősen nem fogták fel az igaz szerelem értékét
2010. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ugye nem Indiában lakik? :)
2010. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és de "sajnos" Indiában lakik =(
2010. jún. 8. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

de találkoztál már egyáltalán vele? vagy csak neten...

(nem rossz szándékból kérdezem)

2010. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, találkoztunk, én is voltam kint Náluk, meg Ő is volt már itt.
2010. jún. 8. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:

És hogy tervezitek? Ő költözik ide, vagy te mégy Indiába?

Utóbbi esetén lehet én is aggódnék érted egy picsit..

2010. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!