Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyátalán tisztába van valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyátalán tisztába van valaki azzal, hogy mi kell egy normális kapcsolathoz? Mi kell ahoz, hogy szeress és szeressenek?

Figyelt kérdés
Mert az oldalt olvasva,úgy gondolom nem.Ami azért furcsa,mert minden kérdésbe ez merül fel és senki nem jött még rá a probléma bennünk van.Persze lehet eltévedtem és csak 20 év körüli fiatalok bolyonganak ittde lehet még egy idősebb se látja,tudja a választ?Valaki segitsen már nekik értelmesen!
2011. jún. 4. 21:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Na! mesélj mester mit tudsz te ,elő a farbával!
2011. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem,ha akarsz felelsz ha nem nem.Ha igen picit fedd fel a nemed és korod.Gondolom te fiu vagy?
2011. jún. 4. 21:36
 3/34 anonim ***** válasza:
Hát én egy dolgora tudok gondolni az pedig, hogy boldognak lássam a párom és ezért megteszem amit tudok.
2011. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
A titok, a közös hullámhossz, a jó szex és a kölcsönös tetszés,ami később elfogadássá, tiszteletté válik. Ezek összeadódva alakulnak át szerelemmé.. Szeretem a párom, mert nincs olyan hibája,amit ne bírnék elviselni, ami zavarna, szeretem mert boldoggá tesz. Tudom, hogy ő is szeret engem, mert boldoggá tudom tenni, látom, hogy az velem. Mindent megadok neki, ami tőlem telik és ez fordítva is így van. Az életem részévé vált.. Nem tudom jobban megfogalmazni, mert ez nagyon összetett dolog és túl hosszú lenne. Megpróbáltam összeofglalni. Számomra ezektől a dolgoktól működik a kapcsolatunk. (L/21)
2011. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az kell, hogy két ember egyenlő fél legyen, tisztelni tudják egymást, megbízni a másikban, és törekedni arra, hogy a másik boldog legyen.

Szerintem egy kapcsolat akkor igazán jó, ha mindkét fél a másik boldogságát keresi, nem a sajátját, és vigyáznak egymásra, kiállnak egymásért, mellette vannak a másiknak ha gond van, ha szorong bátorítját, ha szomorú felvidítják, ha örül, együtt örülnek vele.

Két ember akik nyitottak egymás irányában, és arra törekszenek, hogy megismerjék, megértsék a másikat, összhangban legyenek. Valamint tekintettel vannak a másikra, figyelnek rá, meghallgatják, és hajlandóak megbeszélni vele problémát ha van. Ha probléma vagy nézeteltérés van, vagy nem értik meg egymást, akkor leülnek és nyugodtan átbeszélik amíg nem jutnak valamire.


Szerintem ilyesmik jó alapok egy kapcsolat sikerességéhez :D

2011. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Nah most semmit se mondasz kérdező?
2011. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja pontosan mire van szüksége, csak amikor éppen megfog valakiben valaki valamit, abba beleképzeli az összes tulajdonságot és ettöl látja tökéletesnek.


Ha tudnánk mire is van szükségünk valójában akkor sosem lennénk egyedül.

2011. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Itt vagyok figyelek.Mielött elfelejetem,kértem kort és nemet.Na erröl valoban sokat lehetne beszélni,amint látom vannak elképzelések.De akkor miért nem müködnek mégse?Hisz nem csak itt az oldalon,hanem az életbe is csupa rossz kapcsolat van.Ha sejteni lehet a megoldást,akkor miért van probléma,ha azt kilehet küszöbölni,miért sohajtozunk panaszkodunk,hogy nem szeret,hogy nem szeretem?Ha a tutit tudjátok,akkor mi a probléma mégis ezzel?
2011. jún. 4. 22:10
 9/34 anonim ***** válasza:
Én megírtam a véleményem és nálunk ez működik is több éve.. A probléma ezeknek a szükséges dolgoknak a megszűnése. Pl elmúlik a tisztelet a másik fél felé vagy egy változás következtében már nem képes az egyik fél boldoggá tenni a másikat.. Az élet nem állandó mederben folyik van, hogy valami megváltoztatja az embert és az többé nem képes úgy hozzáállni a kapcsolathoz, mint előtte. Ha ez a sajnálatos dolog bekövetkezik megszűnhet a kapcsolat. Nálunk is bekövetkezhet ez, de megakadályozható, még hozzá úgy, ha együtt változunk, segítjük egymást ezeknél az eseményeknél.. A lényeg, hogy ne egyedülj kelljen ezt megélni, hanem együtt, mert a szerelmünk a családunk része,később ez hivatalossá válik egy esküvővel stb, de az igazi szerelmünk már előtte is az a szívünkben. "Ohana azt jelenti család és a családból senkit nem hagyunk magára-nem felejtünk" (L21)
2011. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Hát kérdező én jó kapcsolatnak tartom az enyémet, úgyhogy én elgondolkodtam azon, hogy mi van a kapcsolatomban amit jónak tartok, és azokat írtam le.

Csak egy rosszat tudok mondani a kapcsolatomról, mégpedig, hogy egyelőre másik városban lakunk, és általában csak hétvégente tudjuk egymást látni. De ez is tűrhető, mivel hétközben úgyis elfoglaltak vagyunk, de azért este skypeon tudunk mindig beszélni picit.

Nekem lehet, hogy ez az első kapcsolatom, de én láttam sok rossz példát szüleimnél, barátnőimnél, megjegyeztem őket, és nem szándékozon őket elkövetni.

És nem tudom miért sikerült nekem így az első kapcsolat, de örülök neki. Lehet mondjuk azért mert tudatos elképzeléseim voltak.

Amúgy tudom, hogy nem sok, csak 4 hónapja tart, de szerintem is olyan, meg sok ismerősöm szerint is, mintha már sokkal régebbről összeszoktunk volna és ismernénk egymást.

4 hónap alatt egy nézeteltérés nem volt, amiket korábban írtam az mind igaz a kapcsolatomra, úgyhogy én ezt jó jelnek veszem.

és tessék, hogy örülj, bár szerintem annyira nem számít 20/l (és 23/f), de akkor már neked is illene megmondani :P

2011. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!