Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő nem akar esküvőt én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő nem akar esküvőt én nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

A felállás az, hogy nekem nincsenek ambicióim az anyasággal kapcsolatban.

A párom meg az esküvőt nem tartja lényegesnek.

Beszélgettünk erről. Én a kezdetek kezdetén mondtam, hogy nem vállalok gyereket. Amire azt mondta ok, de szerintem bízott abba, előbb-utóbb felélednek ösztöneim ez írányba, ha más nem kapuzárási pánikom lesz. Nem lett.

Ő azt mondta nem akar esküvőt, és én teljesen eldogadhatónak tartom ezt. Nem lesz úgysem családunk, nincs értelme papírnak.

Ő viszont most egyre jobban rákezdet a gyerektémára. Mindig úgy beszél róla mintha eldőlt volna, hogy vállalunk. Egyre jobban zavar.


31N / 34 F


2018. febr. 25. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Beszéljétek meg, hogy neked nem változott a véleményed ezzel kapcsolatban.

Ha ő szeretne gyereket, akkor szakítsatok, mivel nem egyezik a jövőtervetek.

2018. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én 1x már elmondtam, hogy nem akarok az álmai útjába állni. Szerintem ő nagyon jó apa lenne. Családcentrikus, kisgyerekeknek is tart edzést és odavannak az anyukák milyen jól kezeli a leghiperaktívabb gyerekeket is. Jómagam is úgy vélem kíváló apa lenne és kár lenne megfosztani a világot egy ilyen jó leendő szülőtől. Így elengedtem volna.

Ő viszont visszakozott, és szó szerint azt mondta, hogy engem választ nem pedig a meg sem született gyermekeit. Megnyugodtam és meghatódtam. De ismét ott tartunk ahol előtte.


Ő azt mondta gyereket akar, de csak tőlem.

2018. febr. 25. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire vágyik rá, akkor előbb utóbb lépni fog más irányba, legalábbis ismerősi körben ez a tendencia. A gyerektéma a legjobb kapcsolatokat is megette egy idő után.
2018. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Így elengedtem volna.

Ő viszont visszakozott, és szó szerint azt mondta, hogy engem választ nem pedig a meg sem született gyermekeit. Megnyugodtam és meghatódtam. De ismét ott tartunk ahol előtte. "


Egy ördögi kör, aminek sosem lesz vége, addig legalábbis biztosan nem, amíg valamelyikőtök nem lesz határozottabb.Te ott hibáztál, hogy ismét bedőltél neki és maradtál, ő meg ott, hogy még mindig reménykedik a megváltozásodban.És ez nála így is fog maradni, amíg rá nem un a várakozásra.Te ezt mindenképpen megakarod várni?

2018. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az idő nem engem sürget hanem őt. Én boldog vagyok melette, mégha bosszant is a reménykedése.

Ő már 27 évesen apa akar lenni. Mindig nagy családdal képzele el az életét. Megcsúszott a tanulmányaival, talán azért sem kampányolt a gyerekvállalás témában annyira.

2018. febr. 25. 11:01
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Hasonló kérdést tettem fel, és egyértelmű a képlet. A gyerek az nem egy esküvő vagy valami egyszeri dolog, hanem egész életet megváltoztató döntés. Ne áltasd, mert ez neki is rossz!!!
2018. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hitegettem semmivel.
2018. febr. 25. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, remélem minden jól alakult azóta.
2021. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!