Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában nem nagyon akar szexelni. Megfigyeltem, hogy ugyanennyi ideje nem nagyon vágja le a szőrzetét odalent. Direkt csinálja, azt hiszi, hogy akkor majd én sem akarok szeretkezni?

Figyelt kérdés
Amíg aktívan szeretkeztünk mindig vágta odalent, vagy legalább nem volt nagyon nagy, csak borosta. Egy ideje nincs kedve a szexhez, mindig azt mondja fáradt. Amióta nem nagyon szexelünk nem vágja rendszeresen. Arra gondoltam, hogy direkt csinálja, hogy ne akarják szexelni. Hiába kezdeményezek nem akar, kérdeztem mi a baj, mondta h semmi, minden rendben, 8 hónapja van ez. Mondtam neki egyszer h szeretem ha nincs szőrzete ott lent, azt mondta neki is tetszik h kB ennyi. Volt h mondtam is ha macerás, segítek levagni. Nem tudom mit tegyek.22 éves vagyok, ő 27

2018. febr. 18. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Küldjed, én csak szőrrel szeretem.
2018. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Vagy megunt, vagy szeretője van
2018. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Így se úgy se akar szexelni, küldhetem:)) nem a szőr itt a baj, hanem h nem akar szexelni.
2018. febr. 18. 10:49
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Rádunt
2018. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Nekem volt egy barátom, akivel nem dugtunk, úgy éreztem, hogy még nem vagyok erre készen. Szóval a szex az volt, hogy kézzel elégítettük ki egymást. Egy idő után gondolom elunta a várakozást és sosem fürdött, nem borotválkozott, ha találkoztunk. Konkrétan büdös volt, és hiába utalgattam, hiába kértem. Végül kibökte (kiüvöltötte), hogy "úgyse kap jó szexet", úgyhogy minek. Lehet, hogy a nődnek nem jó a szex valamiért és azért nem akarja csinálni?
2018. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Egyszer említette, hogy elgondolkozott azon h férfira műtesse magát...

Ezt említettem neki a napokban, hogy emiatt van? Mondta, hogy dehogy, azt csak úgy mondta, nem gondolta komolyan soha.

Lehet nem érzi jól magát nőként?

Nem tudom mit higyjek.. Bonyolult

2018. febr. 18. 11:16
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Menekülj.
2018. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

8hónapot kibírtál így?! Oké, nem a szex a legfontosabb ha nagyon szeretitek egymást, betegség meg miegyébb miatt kitartasz a párod mellett....de így?! Nő létemre minden nap szeretnék szexelni, és amikor nem is voltam a toppon lelkileg(stressz, fáradtság,negatív élmények) max 2hétig bírtam nélküle.

Nem szeret a párod, nem tudom minek vagy vele. Lehet valami lelki gondja van,de ha arra sem képes,hogy ezt megbeszélje a saját párjával akkor itt nem te vagy a hibás és szerintem feleslehes tovább mártírkodnod...

2018. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Lassan szakítok.. Nem tudom mitévő legyek.
2018. febr. 20. 19:28
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondod nézd én kívánlak szeretnék veled lefeküdni? Erre mit válaszolt?
2018. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!