Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a mostoha testvéreimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a mostoha testvéreimet isteníti és engem aláz meg közben. Ti mit tennétek? 21/N

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk anyám fasziához és annak két tökéletes plázacica lányához 19 és 22 évesek.


A párom tanuja volt egy vitának köztem és az idősebbik lány között. A vita abból alakult ki hogy én a farmert, ingeket,pólókat együtt mostam. A csajszerint az a helyes ha a ingeket,farmert, utcai pólót és itthoni pólót külön mossuk.

Annyi ruhájuk van hogy fullon tömött mosógépet indítanak minden nap.

A párom meg helyeselt hogy meg tanulhatnék mosni.


pénteken ültünk az asztalnál 4 en a párom a két lány és én. A párom elkezdte isteníteni a főztjét az idősebbiknek hogy ilyen csinos és még finoman is főz.

Kiakadtam vita lett belőle a leányzók meg hogy mit húzom fel magam hallottam már az edzésről meg az igényesség fogalmát ismerem?


A párom annyival lerendezte hogy fordított esetben én ugyan ezt tenném és ha szép lány lennék én se vele lennék.


A mostohákkal nagyon nem jó a viszonyom azt meg hogy a párom isteníti őket főleg az idősebbet nagyon élvezik.


Anyukám letudja annyival hogy legyek velük elnéző hisz mi költöztünk be az ő lakásukba.


2018. febr. 25. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Elgondolkodnék, miért is vagyok vele együtt.... ilyen paraszt embereknek van párjuk, a normális férfiakon meg átnéznek.


21 évesen miért nem költözöl külön? Biztos nem költöznék be egy idegen családba.

2018. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, indítsanak minden nap mosást, és pazarolják csak a drága vizet és energiát. Én is mindent egybe mosok, nincs ezzel semmi probléma. Én átérzem a helyzeted, mert kamaszként hasonlóba kerültem én is. De te szerencsére már idős vagy, akár azonnal változtatni tudsz. Pl úgy, hogy elköltözöl. Nekem rengeteget segített.
2018. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Én úgy tudtam, hogy az alsóneműt kell külön mosni a felsőruházattól.
2018. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még hányszor kérdezed meg?
2018. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Én a leírtakban semmit sem értek. Ennyien együtt egyértelmű,hogy nem működik zökkenőmentesen a közös élet.

A pasid se értem, ha egyetért is a csajokkal azt nem Előttük kellene mondania Neked, inkább kettesben osztaná meg Veled a véleményét.

Számomra úgy tűnik mintha nem csak a csajok váltanák ki az ellentétet kettőtök között. Lehet,hogy egy kicsit el kellene gondolkodnod azon,hogy érdemes-e tovább együtt lennetek.


A mosási szokások/technikák/praktikák mindenkinél másak szinte.

Én pl. fehérneműt sosem mosok össze zoknikkal,színeset/sötétet világossal.Nálunk is sokat megy a mosógép, de nem full tele, inkább ügyelek arra,hogy mit mivel mosok.A farmert én sem szoktam a pólókkal együtt mosni, viszont nem teszek különbséget utcai és otthoni pólók között, kizárólag a színek alapján válogatom + pizsit is hozzáteszek simán ezekhez.

2018. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Mosni úgy "kell" de inkább érdemes, hogy ami fog még, azt mással nem mosod össze. Ha már nem fog, onnantól már oly mindegy.

31/f

2018. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

A párod beéri veled, amíg nincs jobb. De áll a zászló a tesóidra. Ők meg élvezik, hogy téged alázhatnak. Anyád szerint ku.ss, nem hívott senki, örülj, hogy ott lakhatsz. Neki valamilyen szinten igaza is van.

Eddig hol laktatok? Miért oda költöztetek?

Érdemes lenne átgondolni, hogy milyen lehetőséged van elköltözni.

Én már összepakoltam volna, és ott hagyom őket a pichába egymásnak. De én meg is tehetem.

2018. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A párom annyival lerendezte hogy fordított esetben én ugyan ezt tenném és ha szép lány lennék én se vele lennék."

Vagyis nem vagy szép a párod szerint. Nekem ebből az jön le, hogy nincs ló jó a szamár, vagyis te vagy a szamár. Ha a párod szeretne téged, először is nem rondázna le. A másik, hogy a szeme előtt aláz téged a 22 éves lány és eszébe nem jutna kiállni melletted, ez számomra elfogadhatatlan lenne. Ne légy mazochista, állj a sarkadra és dobdki, mert ha folytatod csak te fogsz szenvedni.

2018. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!