Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt aláz a barátom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt aláz a barátom, mert féltékeny?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni, hogy a páromnak kisebbségi komplexusa van velem szemben, ezért "aláz".

22 éves lány vagyok. A szüleim tanultak, elég jó pozíciókban helyezkedtek el, a városunkban ismerik őket az emberek.

Én világ életemben kitűnő tanuló voltam, sosem dicsekedtem ezzel, nem vagyok egy beképzelt majom. Szeptembertől kezdem az egyetemet.

A párom szülei nem annyira tanult emberek, viszont jó szívűek. A párom sosem volt az a jó tanuló, ő inkább a természetben jártas, én ott nem.

A párom közölte velem már a kapcsolat elején, hogy én túl jó vagyok hozzá, de ennek ellenére lány létemre tepertem utána, mert egy jó ember.

Még a legelején a kapcsolatunkban elmondta, hogy izgult a velem való dolgokkal kapcsolatban, sokszor tartott a családomtól, tőlem is, illetve sokszor próbált göcsörtösen megfelelni, pedig nem kell.

A lényeg, hogy egy fél éve elkezdett folyamatosan megalázni. Miért nincs ilyen-olyan egyberuhám, miért nem hordok színes ruhákat, miért nem variálom a hajamat, nem szereti ha sminkelek, utálja a nyakamon a parfümöt, szálas a hajam, miért nincs tetoválásom. Szóval 0-24-ben mond valamit, és nem értem miért. Teljesen megváltozott a viselkedése felém, nem teper ha veszekedünk, sőt, nagyon csúnya dolgokat mond, ő maga mondta, hogy sose mondott ilyet más lánynak(pedig az előző barátnője megcsalta!).

Folyton, mindenért piszkál. Hiába próbálom vele megbeszélni, egyszerűen egy fél éve ilyen lett és nem értem az okát. Szerinte én egy hercegnőnek képzelem magamat(ezt például olyanokra mondja, hogy beszól nekem, én meg megmondom neki, hogy nekem ne mondjon ilyeneket, és visszaszólok, és akkor mondja ezt rám).

Kezdem azt érezni, hogy ennek a kapcsolatnak lőttek, de nem tudom, érdemes lenne-e még valamit tennem érte.

Anno nekem ő nagyon megtetszett, kb. 1 évet tepertem én utána, mert nagyon tartott tőlem. Már az első pár találka utána közölte a barátaival, hogy nem mer velem összejönni, mert én túl jó vagyok.


2017. jún. 14. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Még a jó csajt is unja valaki, méghozzá egy ronda XD
2017. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mazochista vagy vagy sub?
2017. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy összejött valaki mással és azt akarja, hogy te szakíts vele.

De az is lehet, hogy szimplán hülye szegény és nem tudja értékelni, hogy te hajtottál utána 1 évig, és minden tényező ellenére szeretted.

Bármelyik is igaz, én azt mondanám, hogy tettél már érte eleget. Egy kapcsolat pedig 2 emberen múlik. Semmit nem ér, hogy csak az egyik igyekszik előrevinni az egészet.

2017. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne folytasd ezt tovább, szélmalomharc az egész, keress egy olyan férfit, aki a levegőbe bokszolna örömében, hogy egy ilyen nőt megkapott és büszke lenne rád. Az önbizalmad nagyon csúnyán megsínyli majd ezt az egészet, és nehéz lesz majd a padlóról felállni. Az a normális, ha a párja mellett az ember felszabadult lehet és önmagát adhatja, ez nálad abszolút nincs meg. Rúgd ki a pasit, még mielőtt teljesen belerokkansz.
2017. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen azért aláz meg mert kisebségi komolexusa van veled szemben és próbál elnyomni. Ilyen egyszerű a történet.

Én is ilyen helyzetbe vagyok/voltam, de már így 4 év után mérséklődött a dolog meg már nem veszem fel annyira. Azért is csinálja veled mert látja hogy bánt ezzel téged,zárdki. Hülyén hangzik meg lefognak pontozni de "istenítsd" mert ezzel növeled az önbizalmát. Tudod a férfi a fej de a nő a nyak.

Persze ha még szereted ha már érzed hogy hullócsillag a dolog akkor lépj le.

2017. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Komplexus. Jol latod kerdezo...
2017. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs tetoválàsod. Gratulàlok.
2017. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Exem dettó... kidobtam, engem ne nézzen senki boxzsáknak a saját kisebbségi komplexusa miatt.
2017. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!