Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Mit tegyek vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit tegyek vagy miért néz szerintetek? És megkérdeztem h beszél e velem és azt mondta h igen, nincs semmi baja velem.!

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, tetszik nekem de nagyon.

És amiótta tudja azótta amikor csak tud mindig néz.

De nem merek vele beszélni.

De a barátnőm, az xy osztálytársa rákérdezet h beszélne e velem és azt nmondta h igen,nincs semmi gondja velem.

Szerintetek mit mondjak neki? (Rólunk?!)

És szerintetek tetszem neki a leírtak alapján v nem? (Tipp.)

És légyszi normális válaszokat mert fontos lenne.

Legfökképen fiuk vagy akik igy voltak tanácsait kérném :D

De lehet más is.

Köszönöm előre is:)


2010. jún. 8. 18:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsii a kiirásban benne felejtettem egy kis szövegrészletet:D
2010. jún. 8. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálj neki finom jelzéseket adni, bátorítani. ha nem veszi a lapot/nem kellesz neki, nem lesz semmi ciki
2010. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

biztos tetszel neki,

bár (én lány vagyok) általánosban jártam ugy, hogy kb fél évig csak szemeztem az egyik sráccal (ő 8.-os volt, én 7), aztán, mikor megkérdezték, hogy bejövök e neki, azt mondta, hogy nem. :D


egyébként bármi is lesz ebből, mindig fel kell nézni. mindent átélni, de nem leragdani. az emberek jönnek-mennek, akkor is, ha néha nem akarunk elengedni valakit. (:

2010. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszikee..Hát megprobálom. most itt van az esély..ha beszélhetek vele..csak nem tudom h hogyan kezdjem el amit mondani akarok.
2010. jún. 8. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
a másodiknak a második szövegrészlete igaz per király:Dszerintem bejösz neki:D egyszer kisérd el őt amikor megy haza és beszéljetek...abból kifog derülni(persze a témáról beszéljetek agy legalábbis vezesd rá;D)aztán ha még aznap nem derül következő nap már kérdezz rá!remélem segítettem!
2010. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

aha köszike :D

ezjó tanács mind3-tól :D

2010. jún. 8. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

hát, kicsit olyan Grace krinikás, vagy valami hasonlós lett:D

(a "második"):D

2010. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
xD
2010. jún. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!