Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem vagy inkább felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy inkább felejtsem el? Írjak neki üzit és beszéljek meg vele egy talit?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki mondta hogy tetszem neki,de barátnője miatt nem lehetett semmi közöttünk.Pár hete szakítottak és nekem is tetszik a srác.Nem tudom hogy mit tegyek!Keressem?Várjak arra hogy ő keressen?Mondjam el neki h nekem is tetszik?Írjam meg neki hogy beszélgessünk?Mire számítsak?Mit tegyek?L/19
2010. márc. 1. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel msn-re :D És ott majd lesz vmi :P
2010. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úristen mi a neved?? csak neem bammeg elfelejtettem. egy párszor ez megesett már velem. őőő gondol gondol gondol őő nemtudom
2010. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot. Ajánlanám a személyes találkozót, mert az mégis csak más, mint az MSN-es beszélgetés.
2010. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm lehet, hogy jobb lenne ha te várnád, hogy jelentkezzen. Ha igazán esélyes vagy nála, és nem csak a levegőbe beszélt, akkor eszébe fogsz jutni, mint "lehetőség", és keresni fog. Nem tudhatod, hogy túltette-e magát már szakításon, szerintem így nem biztos, hogy jó ötlet. De nem tudom, egy próbát megér... de ne rögtön talival állj elő, csak kérdezt meg, hogy hogy van, mi újság vele, rég beszéltetek. A válaszából úgyis kiderül, hogy érdekled-e.
2010. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha valóban kellesz neki és szeret, akkor keresni fog téged, hacsak nem arra kellettél neki, hogy ***, de ezt csak te tudod. Én azt mondom, hogy várjál, de ha nemfog megkeresni, akkor felejtsd el :) Sok sikert !
2010. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!