Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha kiderülne hogy a csajotokat levélben zaklatja az exe és a csaj ezt titkolta?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak semmi elhamarkodott dontes. Semmi forro fej, inkabb hideg es csigaver.

Leulnek vele es megkerdeznem, hogy ezt miert titkolta.

Persze elotte elmondanam, hogy bizhat bennem, mellette allok, az o problemaja az enyem is, megoszthatja velem, talalunk ra kozosen megoldast, (jol szetverem az agyat annak a rohadt szemetladanak). Miutan elmondta, hogy miert titkolta, annak megfeleloen cselekednek. Ha azert titkolta mert nem akart rosszat nekem, akkor szepen mondjuk hivatalos uton elrendeznem. Feljelentes, stb. Ha nem megy szepszoval, akkor meg a zarojeles resz.

De ha valami olyan miatt titkolta, hogy valahol valamilyen erzelmet erez meg iranta, es ezek a bizonyos “zaklato” levelek, nem holmi cernaszal afele, hogy legyen valamennyi kontaktja vele, hogy lassa, erezze, hogy fut utanna a pali, hogy zaklatja es ez a csajnak egyfajta kielegulest okoz, vagy valami ehhez hasonlo baromsag van a hatterben. Akkor elgondolkodnek a szakitason.

2018. febr. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit több részlet? Ezek valóban zaklató levelek? Hogyan derült ki? Mit akar az ex? Hogyan reagált a csaj, amikor kiderült? Te hogy érzed magad? Megbízol a barátnōdben?
2018. febr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A csávó ilyeneket ír, hogy: "szétverem az ajtód te k****" meg "elkapom azt a f**** akivel jarsz". Korábban volt ellene távoltartasi végzés is de az kb négy hónapja lejárt.

Rosszul reagaltam. Szetvertem egy vázát meg megkerestem a csávó egyik haverjat és én is megfenyegettem. A baratnom azt mondja pont azert nem szólt mert nem akarta hogy ez legyen. Most meg nem szól hozzám.

2018. febr. 27. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezekkel az üzenetekkel inkább menjetek a rendőrségre, pláne ha már volt esete és távol kellett tartsa magát! Maradj higgadt, a barátnődnek egy megbízható támasz kell, nem egy magánakciózó, szintén beszámíthatatlan pár.

Mutasd me, hogy te vagy a szilárd, higgadt és erős férfi!


Sok sikert!

#2-es

2018. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Az lesz ha folytatja.
2018. febr. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!