Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden megváltozott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden megváltozott a barátnőmmel, de mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 18 éves barátnőm, én 19 vagyok. Az a helyzet hogy legjobb barátok voltunk, elkezdtünk találkozgatni, aztán összejöttünk. Ment minden faszán, 4 hónap után elkezdtük a nemi életet, ment minden rendesen. Régen is volt hogy nem volt kedve stb, de mostanában már nagyon durva. Körülbelül másfél hónapja csak pénteken vagy szombaton vagy szex amikor iszunk, eddig imádta a szexet velem mindig akarta, most ha hozzáérek ruhán keresztül, már ellöki a kezem és mondja hogy "ne". Ma már körülbelül 3. hete nem volt semmi, mindig elutasít. Beszéltünk róla, de ő nem hajlandó annyira, amikor felhozom hogy nekem ez rosszul esik mert azt érzem hogy nem kíván, vagy hogy szar vagyok akkor aztmondja hogy "mindig ez.." (mármint téma). Közben nem beszélek róla annyit, jó, minden este elkezdem simogatni mondjuk film közben de már annyira kivagyok emiatt hogy az hihetetlen. Gondolkodtam azon hogy szakítok, mert ha tényleg velem van baj akkor majd talál nálam jobbat. De érzem rajta hogy szeret, minden más tökéletes a kapcsolatunkban. Amikor beszéltünk erről az elutastás meg kevés szex dologról mondta hogy sokszor fáj neki és ettől fél nagyon. Amit meg is értek, de megbeszéltük hogy akkor többet próbálkozunk majd, nem lett belőle semmi. Egyik nap fáradt, fáj ez-az, "büntiben....." vagyok, vagy csak rossz kedve van.( Detényleg kb minden 2. alkalom félbeszakadt mert nagyon rossz volt neki, de csak amikor teljesen betoltam.) Sokáig nem volt ilyen probléma, volt hogy napi 4-5x csináltuk és semmi probléma nem volt. Gondolkoztam azon hogy esetleg nem elég sikos. Megértem ha mondjuk nincs olyan kedve, vagy fáradt, de elég hihetetlenül hangzik hogy közel 3 hét alatt (inkább 1.5 hónap) egyszer se kívánt meg úgy.. Soha nem kezdeményez, mindig én, amikor van/volt akkor is a hasára fekszik, póló marad... Mit tehetnék? Nagyon szeretem és nem akarom hogy vége legyen emiatt, de már nagyon szarul érzem magam, semmi önbizalmam nem maradt, egész nap rossz kedvem van emiatt mert az van bennem hogy ő nem kíván.


2018. febr. 28. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Kommunikáljatok. Mond neki, higy muszáj megbeszéljétek, mert ez probléma. Ha nincs benne hajlandóság megbeszélni, kapcsolatotok halálra van ítélve, és hogy ennek tudatába se akarja megbeszélni.

Ha nem, szakíts.

2018. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
+1 az elsőhöz. Kommunikálni kell, megismerni és megoldani a problémákat. Magától nem fog megoldódni semmi. Ha ő nem partner ebben, akkor nincs értelme folytatni. Próbáld elérni, hogy nyíljon meg, beszéljen róla többet, és találjátok ki, hogy mivel kéne próbálkozni.
2018. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti szimplan nem vagytok egymashoz valoak ilyen teren. Es eleinte is max. neked volt rendben, o meg a kedvedert többször belement,de ezt nem tudja mar tettetni tovabb.
2018. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Kommunikáció. És, ha fáj neki, akkor azonnal hagyjátok abba. Próbáljatok másik pózt, síkosítót...stb. lehet, hogy volt olyan, hogy fájdalmat okoztál neki, de nem hagytad abba, és emiatt stresszel be ennyire, ha szexre kerül a sor. Sok sok türelem kell, hogy ezen változtassatok.
2018. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy nem élvezi a barátnőd a szexet. Mennyire volt "felépítve" a szexuális életetek? Pl.mennyit pettingeltetek, mielőtt megtörtént az első aktus? Mennyire tudod, hol vannak az érzékeny pontjai? Mennyire tudod "kezelni" a csiklóját? És ő mennyire tudja kezelni saját magát? Mennyit maszturbál? Mennyire ismeri a barátnőd a testedet? Ő tudja, hol vannak a Te erogén zónáid? És Te tudod magadról, hol vagy érzékeny?
2018. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez erdekes. Feletebb erdekes.

Ennyire tartozkkodik, falat emel.

Majd ird le ha sikerult megbeszelni vele.

Kivancsi vagyok mi lehet az ok. Hol volt a Töréspont.

Mindig mindenhol van egy torespont. Ezert is ez a nevem itt. Es ezeket a bizonyos Torespontokat kell megbeszelni, felszinrehozni, ami nem konnyu, bemerni sem konnyu a Torespontot.

De azert van sziv a baratnodbe is, mert az 100 hogy tudja, hogy ez neked milyen rossz, ezt szerintem minden no es ferfi is tudja amikor ilyen helyzetbe kerul. Es nezni ahogy “szenvedsz”, ez igazi emberi viselkedes.

Na mindegy.

2018. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig azt hittem, hogy csak a nők képesek ilyen önámításra, de hát miért volna ez a ő előjoguk:

"De érzem rajta hogy szeret, minden más tökéletes a kapcsolatunkban."

Ja csak a szex nem a róla való beszéd nem, meg az őszinte kommunikáció nem - akkor mi is marad, ami a tökéletes?


Ha régen nem volt ilyesmi problémája, akkor nem az élvezettel meg a síkossággal van gondja, hanem veled.

2018. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj (többek között), hogy erőlteted. Szerintem már akkor a plafonon van, amikor elkezded simogatni, mert tudja, hogy akkor muszáj lesz/lenne szexelni. Próbáltad már, hogy nem hozod szóba minden találkozás alkalmával a szexet és nem kezded simogatni?


A másik: valószínűleg nem élvezi a szexet és az meg hogy úgy csinálod hogy fájjon, rátesz még egy lapáttal. Így nem csodálom ha semmi kedve hozzá. Minek, amikor nem hogy elmenni nem tud, de még fáj is?


Van egyáltalán előjáték amikor ellazulhat vagy csak nekiesel és berakod? Síkosító? Másik póz? Miért marad a póló? Szégyenli a testét? Miért nem tud ellazulni?


Azt próbáltad már, hogy nemi aktus nélkül eljuttatod az orgazmusig pl.a nyelveddel? Ha neked akkor abban a pillanatban nem is jön össze a szex, de hosszútávon mindketten jobban járhattok ha fel tud oldódni és tudna ő is élvezni.

2018. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!