Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőmmel 3 hete szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmmel 3 hete szakítottunk odaáig minden rendben volt 3 hete is én voltam a hülye. Mind1 de mostmár azt mondja hogy nem akar kibékülni mert már nem szeret szerelemből. Megváltozott benne minden így hirtelen mit csináljak?

Figyelt kérdés
elötte ment el 2 héttel a babánk amit mind a 2-en akartunk
2008. júl. 17. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem most csak maganyra vagyik aztan atgondolja az erzeseit es megkeress teged;)tudod egy nonek ienkor mikor elmegy a babaja nyugalomra es maganyra vagyik(igaz nem mindenkinel van igy de legtobbnel igen)es sajnalom a babat:(
2008. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sok volt neki mindaz,ami történt.Elveszítette a babát,összevesztettek.Hagyj neki időt most,hogy feldolgozza ezeket.
2008. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért éreztesd vele,még így is,hogy külön vagytok,hogy rád mindig számíthat,jó ha egy nő (ebben a szituban) tudja h számíthat valakire!pasiban..

Ne vidd túlzásba,mert az se jó,csak hogy tudja h te még őt akarod,ne erőtesd!

2008. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ty a válaszokat utólag meg előre is
2008. júl. 17. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:

legy turelemes es megerto, ez a legtobb amit tehetsz. ha nem akarja h talalkozzatok tartsd tiszteletben, viszont felhivhatod h tudd mi van vele (azt se surun tedd)

szerintem jora fordulnak a dolgok...turelem, kitartas! Udv

es en is sajnalom:(

2008. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!