Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit fog szólni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog szólni a barátom, ha ezt megpróbálom megbeszélni vele? Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Úgy érzem életemben először szerelmes vagyok. Amikor otthon illetve kettesben vagyunk, természetes hogy egymáson "lógunk" stb. Szinte megőrülünk ha nem érhetünk egymáshoz. De amikor társaságban vagyunk, család v barátok v bármi más, engem irritál ha ugyan azt csináljuk mint otthon, olyan fojtó érzés. Azt szeretném vele megbeszélni, hogy az természetes társaságban is hogy kézenfogva járunk, szájra puszi egyebek, de én nem bírom ha társaságban is elkezd nagyon fogdosni vagy egész végig rajtam lóg. Szerintetek én vagyok a hülye, vagy titeket is zavarna? Ha valahol vagyok és társaságban persze, tuti hogy egy méteren belül a környékemen van. Persze jobb mintha leszarna, csak szeretnék én is beszélgetni társalogni stb. Vmi köztes megoldást akarok, szerintetek hogy álljak neki?
2010. jún. 8. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez fogós kérdés.:/ Egyébként engem is zavarna ez,főleg a családommal szemben.
2010. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vágd el a pórázt.
2010. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem ha társaságba tapiz a srác... Egyáltalán nem vagyok prűd, de nem tartozik másra, és nem is vagyok kiváncsi más szexuális életére... Mond meg neki, hogy neked ez intim dolog, és sokkal izgibb amikor végre kettesbe vagytok és akkor mindent lehet. Addig pedig mindent a szemnek...! ;)
2010. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fke ***** válasza:

valamiféle kompromisszum estleg

kevesebb tapizás, kevesebb csók, nem intim helyekre?

2010. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nálunk úgy volt, hogy mindketten kerültünk már kinos szituba... Pl előttünk volt egy pár és örökösen csókolóztak, tapizták egymást... És utána amikor kettesben voltunk, megbeszéltük hogy ezt azért nekünk mégse kellene... Mert illetlen társaságban ilyeneket csinálni.


Vagy add vissza neki, ha az ő családjával szeretne beszélgetni,vagy a barátaival,akkor ne engedd megszólalni,mindig smárold le...aztán csak észre veszi magát

2010. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!