Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a bajuk a 17-14 évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a 17-14 évesek kapcsolatával?

Figyelt kérdés

Mostanába sok panaszkodó ember véleményét olvasom az oldalon, hogy a 20 alatti fiatalok különösen a 14-15 évesek "csak a sexet akarják". Én ezt hódzihert nem így gondolom, és rossz h sokan általánosítanak...:S

én 14 vok a pasim 17 és nem gondolunk "ilyenekre". meg mivan akkor ha sok 17 évesnek bejönnek a 14 évesek? jó biztosan vannak néhányan akik sexelni akarnak,meg h bármire kaphatóak... de sokan vannak olyanok akik meg egyátalán nem....környezetemben is a 14 15 évesek is normálisak, semmi baj nincs velük sem...Szóval akik hasonló cipőben járnak, és akiknek kiforott véleményük van légyszi írjátok le :)

Köszi

14/L


2010. jún. 8. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

két lehetőség van :D

vagy lefekszel vele, vagy előbb utóbb meg fog csalni.

egy 17 éves fiú nem fogja kibírni. ez nem általánosítás. ez tény :D

keresgélj a saját korosztályodból....

15f

2010. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Itt nem azzal van a baj hogy 14-18 éveseknek van már komoly kapcsolatuk mert szerintem az természetes! Azzal van itt a baj hogy 14-15 évesen azt se tudják hogy mi hogy van és még is lefekszenek a párjuk mert ettől érettebbnek hiszik magukat! És ezzel van a baj nem az olyanokkal mint te! Legalább is én így látom!
2010. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan fiatal lányt ismerek, akik hozzád hasonlóak. Eddig is csak ezen az oldalon, meg ismerősöktől hallottam ezt a "minden 14 éves lány ku rva" szöveget.

Nekem négy évvel fiatalabb barátnőm van, most lesz 17, és még nem feküdtünk le, mert még nem érzi késznek rá magát. Mivel szeretem, tiszteletben tartom a döntését, és várok. Sokan képtelenek felfogni, hogy az élet nem csak a du gásról szól. De hát különbözőek vagyunk. :) Lényeg, hogy mindenki azt csinálja, amitől jól érzi magát :)

2010. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Irigység+féltékenység. Lehet a pirosat nyomkodni, de az is csak az igazamat bizonyítja :)
2010. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Ja..irigy vagyok, hogy 14 évesen nem basz.tak szét..a fenébe is, miért nem lettem rib.anc 14 évesen?? Hú,de irigy vagyok! Most van egy komoly barátom,aki tisztel, és imád, és örül annak,hogy ő volt az első. És ne vagyok kiégve...tényleg irigy vagyok, kedves előző. De piros kezet nem kaptál,hogy örülj neki.:)

Kérdező: 14 évesen nem lehet igazi kapcsolatról beszélni,mert gyerekek vagytok. Ez az igazság,ha tetszik,ha nem. Majd ha lesztek 18-20 évesek rájösztök,hogy mennyire gyerekek voltatok. És az a baj,hogy ezt nem látják be sokan, háborognak,hogy ők milyen nagylányok/fiúk, és hú de szerelmesek..nagyon nevetséges ez így visszanézve..Nem beszélve,hogy sz.rt se tudtok a szexualitásról, és durr bele,nekimentek a szexuális életnek. Attól,hogy megjön a mensi,megnő a cici,meg bizsereg,nem vagytok érettek a szexre. Még 16 évesen se. Ez van. Lehet lepontozni, de majd gondoljatok vissza,ha elmúltok 20 évesek. Belátjátok majd,hogy igazam volt.


Kérdező: örülök, hogy te nem vagy ilyen. Ritka. Nekem sajnos rossz tapasztalataim vannak, a suliban elég körülnézni,a kis 14-15 évesek szinte már pettingelnek az aulában,rám meg a hányinger jön.Az IQ azért sugárzik.:) Jó,hogy te nem vagy ilyen.

22/L

2010. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jó..értem mire gondoltok és örülök h elhiszitek h léteznek kivételek...:)

egyébként azzal az eggyel nem értek teljesen egyet, hogy 14 évesen nem lehet valakit szeretni..S: azt leszámitva én is így vélekedek! köszi a válaszokat!:D

2010. jún. 10. 10:24
 7/15 anonim ***** válasza:
12:22-nkd pszichológusnak kéne menned :)Sztem nagyon jó pszichológus lenne belőled..1ébként én is annak készülök :))
2010. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

12:22 Ott a pont!


F/19

2010. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért panaszkodnak sokan itt az oldalon az ilyen "fiatalok" miatt, mert sajnos rengeteg 14-15 éves ír ide olyan kérdéseket szexszel kapcsolatban, ami azt árulja el, hogy fogalmuk sincs az egészről, de már csinálják... Pl. az ilyen "lehetek terhes ha még csak 13 vagyok" kérdések. De a minap valakinél a válaszok között olvastam olyat, hogy 1 14 éves lány írta, hogy "jaj ne legyél buta, a spermiumok nem mennek a méhedbe, hanem a petefészkedbe"

Sajnos nagyon sok olyan kérdés van, amiből látszik, hogy csak szexelni akarnak/ szexelnek már, de fogalmuk sincs az egész nemiszerv- rendszerről és a működéséről. Ezért szidják sokan az ilyen fiatalokat, hogy minek szexelnek, mikor még azt sem tudják, mi az.

Nagyon jó ilyen érett gondolkodást olvasni, mint a Tied. Szerencse, hogy Te nem azok közé tartozol, és Te tudod, hogy mit csinálsz.

A környezetemben én sem ilyeneket látok amúgy. Nálunk az osztályban 10-en voltunk lányok, a legfiatalabb volt kb. 14 éves, mikor elvesztette a szüzességét, de ő is már 1 éve a 18 éves barátjával volt, és együtt is maradtak sokáig. Aztán utána is mindannyian 16-18 évesek voltunk, de mindenkinek a barátja legalább 5-7 hónapot várt. És a pasik 18-20 korosztályból valóak voltak. Pl. én 16 voltam, mikor összejöttem az akkor 18 éves barátommal, és Ő is egy évet várt. Van olyan barátnőm, akinél majdnem 2 évet vártak, és most már 4 éve együtt vannak. Sajnos egyre kevesebb ilyet látni/ olvasni. :(

Mint ahogy itt is írta valaki, hogy úgyis ott fog hagyni a 17 éves pasid, ha nem fekszel le vele... Sajnos egyre több az ilyen gondolkodású fiú, és mivel itt is ezt olvassák a lányok, egyre többen adják magukat oda, nehogy elhagyja őket a barátjuk. Pedig igenis 1 19-20 éves fiú is tud akár éveket várni, ha igazán szeret.

Bocsi, kicsit hosszúra sikeredett. Szóval örülök neki, hogy Te is a felelősségtudó "fajtából" való vagy, és biztos, hogy nem fogod 2 hét múlve feltenni a "lehetek e terhes mert..." kérdést :) Legyetek boldogok a barátoddal :) 19/L

2010. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én 15 évesen vesztettem el a szüzességem.. 3 évvel idősebb fiúm volt.. és egyáltalán nem bántam meg.

Ugyanis képes volt várni rám egy évig.. és szerelmesek voltunk.. Nem értem h ilyenért mért kell elítélni másokat.. annak ellenére ugyanolyan értékű emberek vagyunk...

persze van olyan aki ezek után csak a szexre megy rá.. és kiég.. de vannak olyan lányok is, akik NEM..

2010. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!