Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merevedési zavarok túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavarok túl sok veszekedés miatt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyilván inkább férfiak tudnak tapasztalatból beszélni, de várom szívesen nők tapasztalatait is, akiknek hasonló problémájuk volt a párkapcsolatban.

Az utóbbi időben sajnos sok volt a feszültség kettőnk közt, amelyek szépen lassan rendeződnek. Ehhez nekem is változtatnom kellett a hozzáállásomon és megérteni bizonyos hisztijeim "mechanizmusát" (értsd: pszichológussal feltárni, miért zavar az, ami épp zavart).


A sok feszültség páromnál (33 F) eléggé kedvét szegte a szexhez, illetve nem mindig sikerül elmennie. Kb hetente, másfél hetente ha összejön egy alkalom és akkor sem biztos az orgazmus, bár szerintem nem is azon kell legyen a hangsúly. Viszont ez persze még jobban szegi a kedvét (megértem, azért mégiscsak sérti a férfi egóját, hogy nem megy el) és sajnos én sem reagáltam le jól mindig (magamat okoltam, hogy nem vagyok elég szép, kívánatos, stb).


Természetesen szeretnék dolgozni ezen az akadályon is vele közösen, nem szándékozom ilyesmi miatt elhagyni.

Volt hasonló tapasztalat nektek? Ha igen, sikerült áthidalni és hogyan? Az idő + gyengéd hozzáállás a férfi felé jó "stratégia", vagy tudtok más tippeket is adni?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat! :)


2017. okt. 9. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, feszkó nèlküli szabadidő eltöltès, egymás felè óvatos közeledès.

Szervezzetek közös programokat, ahol csak kötetlenül, teljesítmènykènyszer nèlkül jól èrzitek magatokat.

Ha ez meg van, menni fog :)

Úgy vettem ki, kapcsolatotok alapjaiban rendült meg, ilyenkor a bizalomnak újra kell èpülnie. Kb elölről kell kezdeni az ismerkedèst.


Türelem ès egymás iránti gyengèdsèg :)

Hajrá! :)

2017. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig egyáltalán ne erőltesd a szexet. Csak akkor csináljátok, ha ő már nagyon szeretné. Meg dolgozzatok tovább a problémáitokon. Töltsetek el egymással több minőségi időt a szexen kívül.
2017. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
Könnyű a veszekedésre fogni.Az ilyen pasi szimplán férfiatlan.
2017. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A lelki gondok igen is, hogy hatással vannak a nemi teljesítményre. Nőknél is, csak nálunk nincsenek ilyen egyértelmű jelek, hiszen nincs merevedésünk.
2017. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze... ne szenvedj vele.


Az én exem is mindenre fogta, hogy nem tud teljesíteni én hülye naiv kislány meg elhittem.

Értsd: 10/9 NEM állt fel neki, már én éreztem magam szarul, hogy csúnya vagyok, stb. Persze ő csak mosta kezeit mert "férfidolog", de az, hogy kivizsgáltassa magát - mert nekem senki ne mondja, hogy 30 évesen normális -, az luxus.


Majdnem két évig szenvedtem vele, aztán inkább kitettem. Ha nem is akar változtatni, az ő dolga, de ne hisztizzen meg hibáztasson mindenkit önmagán kívül.

2017. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem hibáztatott ő sose engem, én tudom magamtól is hogy én hol hibáztam és tettem is érte, hogy javuljon a helyzet. Történt fél éve egy komolyabb bizalomvesztés, ami miatt ő magát okolja, nem bocsátotta meg magának még mindig (ezt így bevallotta).

Hisztijeim nagy része emiatt volt, de most már bátran állíthatom, túltettem magam rajta.


Viszont ő ma beközölte, hogy (megint nem sikerült neki a minap) totál semminek érzi magát, oda az önbecsülése és kér néhány nap magányt, hogy rendbetegye a gondolatait, meg hogy hogyan tovább.

Megszakad a szívem, természetesen magam is okolom :-( nem tudom mit tegyek most

2017. okt. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!