Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van abból, hogy a barátom kisajátít. Ezt el is mondtam neki, de totál úgy fogalmaztam, mintha meg akarnám csalni. Hogy magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés
Férfiakkal nem barátkozhatok, lányokra is húzogatja a száját, hogy akkor kevesebb időm marad rá. Azt mondtam neki, hogy neki nem lenne-e jobb érzés, hogyha lenne lehetőségem őt megcsalni, de nem csalom meg, mert szeretem, minthogy csak azért nem csalom meg, mert nem enged egy férfi közelébe sem. És most azt hiszi, hogy azért nem csalom meg, mert nem járok férfitársaságba, amúgy simán megcsalnám.
2018. márc. 1. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Egy nagy pofon után mondd meg neki, hogy ne nézzen ribinek.

De attól tartok, ezeknek nem hat semmi ilyesmi....csak azt ne írd, hogy maradsz vele, mert szereted!

2018. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, ígyus úgyis azt hiszi, hisz azért nem enged himneművel barátkozni.

Betegesen féltékeny kategória, úgysem tudod neki megmagyarázni.

Annyit tudok erre mondani, hogy menekülj az ilyentől, de mindenesetre hosszú távra ne tervezz vele.

2018. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mentségére szólva, elég hülyén fogalmaztam, tényleg úgy jött le még nekem is, hogy meg akarom csalni.
2018. márc. 1. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Mondd el egy példával. Lássuk: Képzeld el a kapcsolatunkat úgy, mint egy cipőt. Amikor először én felvettem az enyémet nem éreztem még, hogy hol szorít, hol kényelmetlen, ehhez egy keveset járnom kellett benne. De most már érzem, hogy bizonyos pontokon lazítani kellene, ha azt szeretnénk, hogy sokat járjunk még benne.
2018. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Én azt javaslom, hogy ne a barátodat győzködd, hanem annyi ismerős és távolabbi ismerős embert (mindkét nemből) kérdezz meg, hogy szerintük ez a kívánság a barátod részéről normális-e. (Szerintem egyébként nem.) Jó lenne, ha minél több megerősítést kapnál minél több ember nézőpontjából arra vonatkozólag, hogy NEM VELED VAN A BAJ.
2018. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mármint annyi ismerőst és távolabbi ismerőst, amennyit csak tudsz, kérdezz meg
2018. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem ismerek minden részletet, de nekem is volt egy barátnőm akinek a palija nem bírta a fiúkat körülötte.

Mi is értetlenkedtünk, hogy miért ne lehetnének egy csajnak fiú barátai majd a későbbiekben a srác elmagyarázta, hogy az adott fiúkkal volt baja nem magával az illető nemével. Nem lehet, hogy nálad is inkább magát a személyeket nem bírja?


Ha viszont azért féltékenykedik, mert nem bízik meg benned akkor meg küld el gondolkodni melegebb éghajlatra.. Kérlek mi az, hogy annyi bizalmat nem fektet a kapcsolatotokba vagy beléd, hogy mozgás teret hagyjon neked? Amúgy is mi köze van ahhoz, hogy kivel barátkozol? Nem az ő barátai, hanem a tieid.

Állj a sarkadra és mond meg neki egyenesen, hogy ideje lenne vissza vennie. Nem azt kell vele megértetni, hogy nem így értetted hanem azt, hogy nem a rabszolgája vagy meg az alattvalója, hanem a barátnője, a társa!!

2018. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

És te tényleg együtt vagy vele? Hát, akkor egészségedre.


Majd ha az első pofont megkaptad tőle, ne gyere ide nyávogni.

2018. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek nem magyarázkodni kell, hanem szakítani kell velük.

Egy kapcsolatban a bizalom alap, ha nincs, megette a fene. Nehogy már ő szabja meg, kivel barátkozhatsz és kivel nem! Nem vagy a tulajdona, nincs joga ehhez!

Egy jó tanács: addig lépj ki ebből a kapcsolatból, amíg nem durvulnak el a dolgok. Nem lesz vicces, ha csak azért mert rádnéz, vagy köszön neked egy fiú, ő rögtön nekiugrik, vagy téged is bántalmaz. Ez már átlépi a normális/elfogadható határt. (Én egyébként ilyen férfivel együtt sem lennék.)

2018. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szépen lépj le, ez nem oké
2018. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!