Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem értünk egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Egyszerűen nem értünk egyet a párommal. Mégis hogyan magyarázzam meg neki?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz..

A történet ott kezdődött, hogy elmondtam neki, hogy elhanyagolva érzem magam. Nagyon sok mindent megtettem a kettőnk kapcsolatáért, közös programokat szerveztem, mert igenis kell az, hogy ketten is legyünk egy picit. De mindig másodiknak éreztem magam.

Elszoktam neki ezeket mondani, hogy ő miért nem foglalkozik velem, elvégre a párja vagyok. És mindig az van, hogy ő nem ehhez van hozzászokva, ő mindig pörgős életet élt, mert az exe is az volt, folyton mentek, és ő sose hívta a csajt, mindig a csaj hívta őt. Ezért nem is hív engem sehova, de ez nekem rosszul esik, ne mindig én kajtassak már utána, jól esne, ha a férfi is törődne velem. Az a baja, hogy én nem élek olyan pörgős, bulis életet. Én nyugodt ember vagyok, szeretem, ha minden rendezett a kis életemben, nem járok bulizni, nem vedelek folyton, és nincsenek ilyen bulis-ivós barátaim sem, mert nem kedvelem ezeket a köröket. Ezért inkább beszélgetek 1-2 olyan ismerősömmel, aki normális, de bulizni, meg ilyen helyekre nem járok el. Ha elhívnak a barátok kicsit sörözni stb. akkor nagyon szívesen megyek, és beszélgetek, nem szoktam sosem csöndben ülni.


Csak bánt, amikor felhozom neki ezeket, hogy mutasson egy kis törődést, egy kis romantikát, azt kapom, hogy ő nem romantikus típus, én erre mondom, hogy jól esne azért mégis, ha már együtt vagyunk, akkor az ilyen jellegű igényeimet igenis ki kell elégítenie, mert én nem az exe vagyok, akinek nem voltak ilyen"problémái", mert neki minden mindegy volt... Amikor elpanaszolom neki, mindig csak a vita van. Ő nem képes megtenni ezeket, hogy én boldognak érezzem magam mellette... És jelenleg nem vagyok boldog..


Elmondtam már neki.. Az elmúlt pár napban láttam változást, de nem szívből, inkább erőltetettnek éreztem..


Mégis mit tegyek még ezek után?


L/23



2016. szept. 12. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szarik rád és arra, hogy neked milyen igényeid vannak, és te még mindig vele vagy?

Csak nekem egyértelmű, hogy dobbantanod kéne mellőle? Nem fog megváltozni.

Bár, ha szeretnéd hallgatni, hogy az exe ezt meg azt hogy csinált máshogy, akkor maradj vele nyugodtan.

2016. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
84%

Hm...egoista, arrogáns faxagyerek, és te még a megoldáson illetve azon gondolkozol, hogy mit tehetnél... Babám, az eszed otthonmaradt?


Semmit, kidobni.

2016. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már vissza amit itt leírtál, és ha még utána sem egyértelmű számodra, hogy mit tegyél, akkor nagyon sajnállak.
2016. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Valóban, gondolkoztam már, hogy menekülök ebből a kapcsolatból. Mindig minden kapcsolat eleje általában ugyanolyan: szép, jó, addig, amíg megismered.

Nem volt ilyen az elején. Valami megváltozott azóta. Leülök vele beszélni, utoljára.. Várok egy kis időt, és ha már nem küzd értem, akkor én sem fogok ő érte :S Sajnálom, mert szeretem, de ha ő nem adja meg, amire vágyok, akkor én sem adhatom meg neki..

2016. szept. 12. 13:47
 5/10 fru_ ***** válasza:
100%

Mindig ilyen volt. Csak az elején "viselkedett" - most már úgy érzi, megszerzett, és nem erőlteti magát.

Mondjuk, egy érzelmi analfabéta, hogy ne használjunk csúnya a szavalat.

Ő nem fog változni, ha pár napra összeszedi is magát - nem természete.

2016. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy ez beigazolódni látszik :S
2016. szept. 12. 14:20
 7/10 aperitif ***** válasza:
100%
Te romantikát vársz tőle, holott ő nem romantikus. Ő pörgést és bulizást vár tőled, holott te nem vagy pörgős és bulizós. Te nem vagy boldog, mert ő nem képes a kedvedért romantikussá válni, ő nem boldog, mert te nem vagy képes vele pörögni, és bulizni. Első probléma, hogy nem illetek össze, a második, hogy nem tudtok egymás elvárásaihoz közelíteni.
2016. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre, ő sem pörgős típus, tökre olyan, mint én. Csak ő ezt látta az exétől, és ezt akarja tőlem is...
2016. szept. 12. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz, ha az ex pótléka lennél... nem nagyon illetek össze, sehogy se.
2016. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát én meg nem leszel pótlék.. utána járok, és ha nem működik, akkor kalap-kabát ...
2016. szept. 12. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!