Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne jó. A szívemre vagy az eszemre hallgasak. Egy nővel kapcsoladban?

Figyelt kérdés
Már másfél éve ismerjük egymást de csak 4 hónapja szakítót a párjával. És most én szeretnék többet együtt lenni vele ő nem azt mondja még nem áll készen és idő és tér kéne még neki. De viszont nekem nagyon hiányzik de nem érti meg. Ti mit csinálnátok?? Ja és még mindig a volt pasijával lakik albérletben igaz külön szobában.

2018. márc. 4. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomulj rá, azzal csak elrontasz mindent. Tartsd tiszteletben a kérését. Teljesen természetes, hogy az ember "meggyászolja" az exét, aki az életének a része volt, ki tudja, meddig.

A legjobb talán a minimálisra redukálni vele a kapcsolatot. Ha ő úgy érzi készen áll, és tényleg szimpatikus vagy neki, akkor úgyis mondani fogja.

2018. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a szíved és az eszed nem ugyanazt mondja, nagy bajok vannak.


Kérj találkozót, ne azt, higy jöjjetek össze. Az elvárásmentességtől kevés olyan van ami nagyobb teret ad.

2018. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párommal úgy jöttem össze, hogy előtte még nem voltam túl egy csalódáson, így mondtam neki, hogy nagyon szimpatikus, de nekem még idő kell. Elfogadta, nem nyomult, hagyott nekem teret, és pont ezért már 2 nappal később én mondtam, hogy találkozzunk, mert nagyon hiányzik és nem akarom a múltbeli sérelem miatt elszalasztani egy jó kapcsolat lehetőségét :D Össze is jöttünk egyből utána. Szóval a lényeg, hogy ne támassz elvárásokat vele szemben, legyél megértő és ne legyél pióca.
2018. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és még mindig a volt pasijával lakik albérletben igaz külön szobában." - szerintem addig ne is kezdj vele, míg nem zár le mindent az exével. Pláne ne nyomulj rá, amíg együtt élnek. Az ilyenből lesznek a jó kis szerelmi háromszögek, féltékenykedések, az ex bekavarásai stb. Higgy nekem, éltem már át ilyet, és még a legerősebb érzelmek is megsínylik az ilyen szituációkat.

Beszéld meg vele, hogy oké, tetszik neked, szeretnél vele lenni, de mindkettőtöknek a legjobb, ha szépen lezárja a múltat.

2018. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos! Addig még az exével tolják az egészségügyiket, tanúlj meg helyesen îrni. Szakitót. Múltban történt tehát tt.

Egy fedél , szép emlékek =nosztalgia szex

2018. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos. O nem kesz egy uj kapcsolatra. Nem kell neki megertenie, hogy neked hianyzik.

Nem ertem a kerdest. Ha a szivedre hallgatsz, akkor megeroszakolod?

Ne zaklasd, hagyd beken.

2018. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül is ha már egy évet vártam rá akkor lehet már csak pár hónap hogy minden jó legyen.
2018. márc. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!