Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira magányos vagyok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira magányos vagyok. Nem tudom mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kapcsolatom, ami eddig teljesen rendben volt. Viszont mostanaban a párom hanyagol, nem is vagyunk kettesben, mindig fontosabbak a barátai, a csalàdja..én meg teljesen magányos és elhanyagolt vagyok..megcsak a baràtaimmal sem tudok beszelnè.

A szex sem jó, a nadràgom térdig letolja, kutyaban lök párat és ennyi..

Próbálom a kapcsolatunk javítani ee már nem igazán tudom mit és hogy kéne? Közös programokat szerveztem, meg ilyesmi..Segítsetek mit tehetnek meg?



2018. márc. 4. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ideje új pasi után nézni.

Vagy beszéld meg vele. De az kemény út lesz.

2018. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha beszélek vele sak lehurrog hogy ne hisztizzek
2018. márc. 4. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Az általad leírt szex még nem is lenne rossz bizonyos helyzetekben vagy szituációban amikor izgalmas és új, de így valóban nem.

Szerintem szakíts és próbálj meg magányosan élni egy ideig.

2018. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom a szexet. Régen nagyon jó volt közöttünk, de ez teljesen megváltozott és ha szóva teszem én leszek a szexmánias.
2018. márc. 4. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Elég halott ügy, de szexen lehet még javítani. Pl este házi striptíz, ami után te irányítol, meglovagolod, szájára ülsz,odahúzod a kezét,új helyszínek(konyha,fürdő, garázs....)megleped munkahelyén valami dögös cuccban és elviszed vacsorázni. Kutya pózban ne hagyd magad:))
2018. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5: Férfiként írom a leírtak alapján, de tényleg "megér" ennyi vesződést egy olyan ember aki NEM próbál semmit sem tenni annak érdekében, hogy megújuljon a dolog? A nőnek kell extráznia, holott ő szeretné??? Szerintem ez nem korrekt! (Legyünk már azok!)


Lehurrog, leszól, sz*rt sem próbál változtatni, akkor nincs mese, szakítás... bocsi!

2018. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szakíts, ennek vége.
2018. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6os természetesen igazad van 5ös.
2018. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy a pàrom tudja milyrn állapotbab vagyok és mostvis csak annyit mondott fejezzem be es õt hagyjam a hisztimmel...25 eves ferfi letere
2018. márc. 4. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó szerető?
2018. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!