Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért hűtlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért hűtlenek egymással az emberek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 08:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Lehetetlen. Apa es anya 21 eve hazasok. Nyilt titok hogy apa mar evek ota csalja mas nokkel. Ott van a noverem aki 6 ev utan hazasodott a parjaval es ra egy evre mar megcsalta a ferje. Aki meg mindig a ferje,mert megbocsajtotta az "allitolag" csak egyszeri alkalmas felrelepest. A batyamnak is van baratjone masfel eve vannak egyutt. De a tesom volt hogy mas noket hozott haza. Van hogy nincs otthon senki. A szuleink dolgoznak en meg arra erek haza hogy a batyamnak van harom libaja akit folyton megvendegel nalunk. Kozben ott a baratnoje aki elott eljatsza a "jo fiut". Az en baratom ket ev utan csalt meg. Szoval ja..szerintem nincs huseges ember.
2018. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lifeishard ***** válasza:
Unalom, lehetőség, izgalom, kihűlt érzelmek, gerincesség hiánya. Lehet válogatni. :D
2018. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Az én szüleim is 20 éve házasok, és hűségesek egymáshoz. A barátom szüleivel is ugyanez a helyzet, látszik rajtuk, hogy boldogok. Én 3 éve vagyok együtt a barátommal, és nem az a "megcsalós" típus, ismerem annyira, hogy ezt tudjam (nagyon egyenes ember), és még mindig nem érzem úgy, hogy meguntuk volna egymást, pedig elsők vagyunk egymásnak.

Csak azt akartam, hogy hallj jó példát is, kedves Kérdező, én hiszek az örök hűségben:)

2018. márc. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"A hosszú távú kapcsolatban élő, ismételten megcsalók működésmódja azt közvetíti, hogy a partnerem több szempontból kifejez engem, de a férfiasságom vagy a nőiességem szempontjából mégsem ad eleget ahhoz, hogy magamat igazán izgalmasnak vagy vonzónak láthassam, ezért ebből a célból rendszeresen behívok külső szereplőket. Minél gyöngébb az önbecsülésem, annál több, különbözőbb és színesebb személyeket hívok be, hogy magamat ebben a sokféle tükörben megcsodálhassam, és megkapjam a visszajelzést, hogy ők mind az enyémek lehetnek. Mivel nem kell velük eljutnom az intimitásig, nem derül ki az sem, hogy valóban izgalmas vagyok-e még három, öt vagy tíz hónap után is, hanem az önbizalmamat az újdonság varázsából fakadó elismerő mondatokkal erősítgethetem. Ez sokkal könnyebb, mint ha ugyanazzal a személlyel tartósan, hűségesen együtt élve, magamból merítkezve kellene új színeket előhoznom a személyiségemből és a kapcsolatból.

A visszaeső félrelépők a szexualitáson túl azt élvezik a legjobban, hogy az újabb és újabb partnerek viselkedésére kénytelenek új és új módon reagálni, ami azért olyan izgalmas, mert nem is gondolták volna magukról, hogy ennyire szenvedélyesek, érzékenyek, állatiasak, miegyebek tudnak lenni. Vagyis kezdik megismerni a különböző arcaikat, a bennük rejlő lehetőségeket - de nem egy személyiségfejlesztő, önismereti munka által, hanem más személyek bevonásával, vagy ha keményebben akarok fogalmazni: felhasználásával."

2018. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!