Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre féltékenyenb vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre féltékenyenb vagyok. Hogy tudnám ezt elfelejteni és bízni a páromban 100%ban?

Figyelt kérdés

sziasztok!

A baratommal lassan 2 eve egyutt vagyunk minden rendben van/volt a reszemrol. Nem eltunk “rozsaszin” kodben sokaig de azota is szerelmesek vagyunk, komolyan terveztunk es szeretjuk egymast. ki is mutatjuk. megbiztunk teljes mertekig egymasban, ha a haverjaival ment bulizni vagy a regi osztalytalalkozokra ment semmi ketseg nem volt bennem, fel sem merult bennem az hogy megcsal vagy azert megy hogy lanyokkal legyen. Minek lenne velem ha nem szeretne?! szoval orultem hogy rajtam kivul van mas elfoglaltsaga es vannak haverjai. Nem egy olyan fajta, aki minden heten megy. Havonta 1x, hat ki ne orulne egy ilyen ferfinak?

Na de a kapcsolat felenel rabukkantam egy beszelgetesre egy lannyal, nem en kutakodtam. Csak mondta a baratom hogy kuldjek el neki egy kepet messengeren, na mindegy is es felbukkant ez az ismeretlen lany neve. Eleg erotikus beszelgeteseket olvastam ott. Elkezdtem remegni es verejtekezni, es sirni. Mikor elmondtam neki mivan. Azt mondta h mar regi ( sirt o is egesz nap) Es hogy 2 napig beszelt vele mert a haverjanak “rendezte” a csajt es hogy a haverja mondta hogy mit irjon neki uzenetben. Na meg beszeltuk ezt a temat hittem neki. Elmeselte a multjat hogy rengeteg lannyal beszelt igy messengeren de csak keves jott ossze neki es alacsony volt az onbizalma es feltekeny volt de hogy amiota velem van tudja hogy fontos nekem es nem is feltekeny. Elvileg 180fokos fordulatot vett kapcsolat teren. De azota eszembe jut neha amikor kulon vagyunk, ha dolgozok. 2-3 havonta. Es azota ha elmegy osszeulni a haverokkal vagy valami kocsmaba megfordul a fejemben 1-2 rossz dolog. Azota is ugyanugy kimutatja a szeretetet es nem is csalt meg de ez nekem rosszul esett es 1 ev utan is nehez ezt feldolgoznom. Azota mindenkire feltekeny vagyok, probalom nem mutatni de ezt is megbeszeltuk es o megerti ezt is. Nem tudom hogy kezdjem el ujra a regi enem aki meg bizott 100%ban. Neha ugy erzem nem vagyok eleg. Olyan kapcsolatot szeretnek vele mint amilyen az elso evben alltam ehhez. Csak eltem a kapcsolatban es hat aki menni akar arra fel kell adni a kabatot de azt az idot elvezni es kimutatni a masikbak az erzeseid. Igy gondolkoztam. ez annyiban valtozott hogy nem tudok benne megbizni 100%osan. Kerlek segitsetek hogyan tudnam kiuzni magambol ezt a kepet?!



2018. márc. 5. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a beszélgetés mikor történt? Együtt voltatok már, vagy még nem?

Amúgy a "haveromnak intéztem" mesét én nem hinném el a helyedben, normális felnőtt magának intézi a randijait.

2018. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy.Nem fogod tudni soha elfelejteni még vele vagy. Nem fogsz benne bízni 100%-ban soha többet. Ha egyszer elvész a teljes bizalom ott utána mindig kétejek és féltékenység lesz állandóan agyalni fogsz.
2018. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen együtt voltunk már 5 hónapja.

Azt mondta először h egy B tervnek indult mert félt hogy elhagyom. De aztan hagyta is a lányt.

2018. márc. 12. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!