Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden megváltozott de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden megváltozott de nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Mostanában már nem becéz mikor írunk egymásnak, fent van is ritkán keres. Felszínesen futja át az üzeneteimet, a lényeget észre se veszi. Rengeteg a munkája, erre fog mindent. Távkapcsolatba vagyunk, de így érdemes lenne folytatni?

2017. szept. 11. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs e valaki más neki?

Beszélj vele erről.

2017. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát mindenképp beszélj vele, esetleg szorgalmazd a találkát, és deritsd ki mi az pontos oka.

Hasonló helyzetben vagyok, de én vagyok az aki direktben távolodni szeretnék, igen a munkára fogom és nincs senkim mellette. De nem részletezném itt, ha gondolod privátban elmesélhetem. Szóval kifogásnak érzem a munkát, hogy elveszi az ideje javát, de közel sem biztos hogy egy harmadik személy miatt van az egész.

2017. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!