Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi párkapcsolat, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi párkapcsolat, hogyan terveznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én magyar vagyok, párom litván. Fél éve alkotunk egy párt külföldön. Eddig is tudtam, hogy idős korára szeretne visszatérni Litvániába, de a tegnapi beszélgetés alkalmával elmondta, hogy max 1-2 évig tervez itt maradni, hiányzik neki az ország. Itt is csak litván barátai vannak, akikkel még otthonról ismerik egymást. Mindig amikor velem van, érzem, hogy sokkal szívesebben használná az anyanyelvét, van azokkal az emberekkel. Nem egyszer előfordult, hogy azért nem hívott összejövetelekre, mert rosszul érezném magam, amiért nem értek semmit.

Csak velem használja az angolt, mind munkahelyen, mind baráti körben az anyanyelvét. Jóban vagyok a barátaival, figyelnek is rám az angol miatt. De mégis hátrányban érzem magam. :)


Úgy érzem, sosem tudnék emiatt teljes értékű párja lenni így. Illetve tervezni is nehéz... Hiszen ő máshol nem lenne boldog, csak otthon. Mehetnék vele, de őszintén, okkal vagyunk itt mindketten.

25/N és 26/F.


Ti mit gondoltok? Volt valaki hasonló szituációban?


2018. márc. 5. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már most kiütközik ez a dolog, akkor az a jövőre nézve nem lesz jó.
2018. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs így jövője
2018. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is pont ezen gondolkodom. Szeretjük egymást, de nem tudom, hogy élvezzem-e addig, amíg tart és lesz ami lesz... Ezért kérdeztem, hogy hátha volt valaki hasonló szituációban :)
2018. márc. 5. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnalom a helyzetet.

Van a szeretet es a szerelem, meg vannak a problemak es a logika. A mogika azt mondja, hogy hagyd, mert a sok hatrany miatt sok lenne a veszekedes es a kulonbsegek, meg ugy az egesz.

De az erzelem meg menne.

Kidobott ido, energia es erzelem. De elheto is lehet, de ahhoz nagyon nagy fegyelem es tisztelet kell.

De ha mindig csak ezekre figyel az ember, nem tud onmaga lenni egy kapcsolatban, ez elobb utobb a ket fel szakitasat jelenti.

Szoal......szerintem......te is tudod, hkgy mi sulne ki ebbol.

2018. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hozza tudnal koltozni akkor mukodhet, de gondolom az o orszagaban nem sokra mennel az angollal, marmint nem tudnal konnyen munkat talalni.
2018. márc. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még munkát találhatnék is az angollal szerencsére, de most kiütközött ez a kérdés, aztán nem a legegyszerűbb megoldást találni :) Majd kialakul, és bár nagyon szeretem, jobban, mint eddig bárkit, de erőltetni a dolgokat nem lehet. Ha az élet úgy hozza, megoldjuk, azon vagyunk, de nehéz nagyon. Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 17. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!