Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tolerálja ilyen kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolerálja ilyen kevés férfi a macskákat?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kiszűrni az állatgyűlölőket? Gáz rögtön rákérdezni bárkinél, akivel szóba elegyedek? :D
2018. márc. 5. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Van egy gyönyörű, óriási macskám és imádom
2018. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz azonnal megkérdezni. Így legalább gyorsan kiszűrheted azokat, akik nem szeretik a macskákat.

Hogy miért nem szeretik sokan, azt nem tudok, nekem semmi bajom nincs velük :D 28/f

2018. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

Hogy miért? Én pl. a macskákat érdekállatnak tartom. Kb. az élelemért cserébe jár haza. Dörgölődzik, de hűség az 0.

Lehet lepontozni, de én ezt gondolom a macskákról.

A legtöbb férfi (ahogy én is) kutyapárti.

A kutya értelmes, hűséges, játékos, házörző, társ.


Egyébként nem gáz rákérdezni, egy beszélgetés keretében simán elfér a kérdés hogy "van háziállatod?".... "szereted a macskákat pl.?"

2018. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tisztázd az elején és komolyan...
2018. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Ha Neked van macskád aki központi helyet kap az otthonodban,mindenképp' mondj erről pár szót már az ismerkedés elején.A barátom pl allergiás a macskaszőrre,emellett gyerekkorától 3 lépés távolságot tartott tőlük,mivel a szülők szerint a kinn is tartózkodó cicák sok betegséget terjesztenek. Ráadásul sokan a kedvencet még a párjuknál is fontosabbnak tartanak.Ez nagyon nem jön be senkinek.
2018. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a macskával semmi bajom, nekem is van macskám. Én inkább sok ember a macskához való viszonyát nem tolerálom. Gondolok arra, amikor a minden - de szó szerint MINDEN - a macska igényeihez van szabva. Gondolok arra is mikor a macska az emberek ágyában alszik az étkezőasztalon mászkál stb.


És sokan alárendelik magukat a macskának, ami szerintem hibás.


És vannak macskatartók ahol nem a macska a hibás (sőt, ritkán a macska a hibás). Gondolok azokra akik szájon puszilják(!) a macskát. Ez egyrészt undorító, másrészt nagyon nem egészséges.


Az én macskám úgy él, hogy félig kint, félig bent a házban (többet van bent a házban, most a hidegben szinte 0-24 egyedül nagy wc-re ment ki, mert azt nem hajlandó az alomba). De pl. hálószobában nincs keresnivalója és ezt ő nagyon is jól tudja, ahogy én sem piszkálom az ő privát dobozát, dolgait. És így is jóban vagyunk, csak meg vannak húzva a határvonalak. Én se bántottam sosem, ő se karmolt meg sosem (talán egyszer véletlenül játék közben)


Szóval amíg normális keretek közt van a macskatartás addig semmi baj. Amikor így eltúlozzák az már baj. És akkor sem macskával van a baj.


(Természetesen ez nemcsak a macskatartókra vonatkozik, kutyásoknál, rágcsálótartóknál is láttam sok negatív példát, egyedül a hüllő/teknős tulajdonosoknál nem láttam még eltúlzásokat.)

2018. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan,ahogy Szmütyi is írja,a legtöbb esetben amikor probléma a macska,ott igazából a nő egészségtelen ragaszkodása a bajok okozója,egyfajta "pótgyerek" az életében. Manapság divat mindenkit leállatgyűlölőzni,ha nem elvakultan engedékeny az állatokkal kapcsolatban.
2018. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

En soha nem talalkoztam olyan ferfival, aki ne toleralna oket, a legtobb ferfi akit ismerek, kifejezetten szereti a macskakat. (Koztuk a parom is.) Maximum olyat ismerek, aki lakasban nem szivesen tartana semmilyen allatot, de nem kifejezetten a macskakkal van baja. De ezek szerint vannak ilyenek is, mint az egyik valaszolo, de nem mondanam, hogy a legtobb ferfi ilyen :D

Amugy eleg egyszeru, elso randin szoba lehet hozni, hogy van otthon egy macskad, vagy ha epp nincs akkor megemlited, hogy jovo heten mesz nezelodni menhelyre, hogy elhozz egyet (nem muszaj igaznak lennie), aztan latod, hogyan reagal :)

2018. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Az én környezetembe minden férfi ismerősöm szereti a macskákat. Apum és a bátyám kifejezetten macska pártiak. :) A kollegáim is. A párom az egyetlen aki nem igazán van oda értük, de nem is utálja.
2018. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
2018. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!