Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozok az exbarátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok az exbarátommal. Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak nagy vonalakban írnám le mi is történt, történik most velem....

A volt barátom ,megcsalt és én elhagytam ezért......de ő sem tepert h ne veszítsen el 3 év után,de sokat veszekedtünk, és hibás voltam én is már belátom.

azóta eltelt félév,és nem beszéltünk ez alatt, nem is köszöntünk, én kerültem a szemkontaktust, csak annyik történtek, h discóban figyelt, bulizott ő is de mintha szemmel tartott volna.Van egy zaklatóm is telón,már két hónapja és merem állítani h ő az(nem beszél)de kitaláltunk egy kommunikálást...(hosszú)

Az a lényeg h pár napja meg keresett h festenék-e a MUNKATÁRSÁNAK képet?Szóba állnék-e vele?beszéltünk,de ez a beszélgetés oldott volt,mintha egy régi haverral lett volna,elég rendesen kifagggatot,aztán kérdete mi van velem,nem értettem mire gondol..........A félév alatt megismerkedtem valakivel de annak is már vége,szal őt kérdezte h eggyütt vagyunk-e mert látott minket a discóban külön....na mind1

Rátértünk a kapcsolatokra és véleménye szerinte nem érdemes lekötni magunkat....stb mondta h sajnál h nincs senkim:)de a discóban mindig egyedül láttam én.


Találkozni akar velem h átadja a festeni kívánt képet(mert egyébként művészeti suliban tanulok)de 1 hónap múlva érek csak rá mondtam neki,de feltűnően mondta h talizhatunk ma is holnap is,odaaggya a cuccost és majd neki kezdek ha van kedvem

Nem akarok annyira talizni vele,,mert félek:S még szeretem,és rossz lenne,idegeslennék,beégnék,fagyizni is meghívott,titokban abban reménykedek h "fut" utánnam ,de nem hiszem és rosszul esne hiába nem békülök ki vele ha arról lenne szó.

Félek h elkezdi mesélni a csajokat h ki tetszik neki ki nem.......stb

rettegek

Kérlek bennetek valami tanácsot adjatok:SMa lesz a talákozás,mondtam neki h van progim talizok a barátnőmmel,de ezt szerintem nem vette figyelembe.....de én vele fogok menni,kettesbe ciki lenne,vagy ő se így gondolná...szal végülis 3man leszünk

írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd leírom mi történt a talin


2008. máj. 31. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy kellene viselkedned?

úgyse úgy lesz ahogy itt vki leirja...

te tudod hogy kell vele viselkedned!te ismered!gondold végig hogy mit is akarsz tőle és aszerint cselekedj!

mondanám, hogy ne viselkedj vele túl barátságosan ha csúnyán váltatok el de ha a telefonban oldott volt a dolog akkor nincs értelme az ellenségeskedének!talán ki akar békülni!nem neked kell most azon gondolkozni h han viselkedj hanem neki!ő hivott!neki kell tudnia hogy merre akarja vinni a beszélgetést!

2008. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez a fiu........ hány éves? olyan kis primitívnek tünik.megcsal?meg ijen kis diszkopatkány? hallod elég komolytalannak tünik. csodálkozom h sokáig jártatok. én a hejedbe nem is találkoztam volna vele. na jo mondjuk lehet nem bírtam volna ki. na szoval az a lényeg hogy közönségesen viselkedjél. szarj a fejére mintha régebben mi se történt volna. szerintem!legyél laza!!!!!!!tedd az agyad!!!!!! ez a pasi lehet azt akarja h oda legyél érte. majd írj. szia
2008. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, csak legy magad es ennyi. De mindig a helyzet hozza a dolgokat. Engem is megcsalt az exem, amiert en is kiraktam a szuret aztan 2 evig nyomult de mar massal voltam - akivel vagyok azota is.

Nincs recept. Anno en is elmentem az exxel ebedelni, elfogadtam az ajandekait, mert ugy ereztem ez a fajdalom dij, csak pedalozzon...hagytam csak fussa a koreit es amikor azt hitte megnyert, otthagyom azt akivel vagyok, elhajtottam a francba egy oltari nagy hazugsaggal. Megszokta, hogy megbizhato vagyok es mindig igazat mondok...nem vettem komolyan. Aki egyszer csal, maskor is fog. Koromnal fogva, en mar nem hiszek a mesekben. Plane nem egy olyaneban, aki megcsalt.

2008. jún. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megtörtént a találka:


Este találkoztunk 3man barátnőm, én és az ex.Meghívott minket iszogatni.Kedves volt figyelmes,mindenkin látszódott a zavarodotság föleg rajtam és a volt barátomon,de végül oldódott a feszültség,.....beszélgettünk sokat..minden féléről.Átadta a katalógust,megmutatta melyik képet fessem le,de van egy olyan érzésem h neki kell a kép,mintha ürügy lenne h találkoztunk,,...


.ugyanis a következő történt,elbúcsúztunk és mire haza értem már hívott h épségben haza értem-e?Örült h látott,igazán csinos voltam,lélegzetellálító .....ezeket mondta.",2,5év után úgy érezte h jó lenne beszélgetni,hisz csak jártunk,mindent tudtunk a másikról.Azután rátért a kapcsolatokra,puhatolózott nekem miért lett vége én persze hárítottam mondván ez két emberre tartozik.


Mesélte h neki is volt márciusban egy barátnője de csak két hét(én karácsonykor szakítottam vele)...szal mondta h nem volt komoly,szép volt megminden,de közölte vele az exem h mást szeret......

Rájött emnnyit veszített és iszonyatosan bánja.És jó lenne talizni párszor legalább egyszer 1 héten,kérdezte felhívta-e néha.Mire én majd talán hetente egyszer ,de a találkozásokra nem mondtam semmit...mai nap is hívott ,h mit csinálok ma,szóljunk neki ő is ráér ha gondoljuk.Mennyek el hozzájuk bográcsozni.


Most nagyon össze zavart: De tudjáto,3 hónapja még azt hittem simán kibékülnék vele,de elgondolkoztam.....Nem rtem amikor szakítottam vele a megcsalás miatt miért enm könyörgött,akkor rá 3 hónapra kellett neki valaki,bár mondta h tölem "félt"discóban is oda jött volna hozzánk de nem mert félt a visszautasítástól.

Szeretem még az a baj.

Megcsalt, nem én voltam az egyetlen,nem hiszem h ha kibékülnénk minden rendben lenne,hisz sokan mások és ti is tanáncsként írjátok h ollyannal össze jönni aki csalt az megteszi mégegysszer.Ez az ami elgondolkodtat....nem tudom mennyire fog teperni,de van büszkeségem,nehéz dolga lesz ha lesz.

2008. jún. 1. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!