Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki sosem lép túl az exén? Csak fájdalmat okozok magamnak.

Figyelt kérdés

2 éve szakítottam vele, mert úgy éreztem, hogy nem akarja komolyra fordítani a kapcsolatunkat. Akkoriban még együtt élt a volt feleségével, nem tudtak szabadulni a háztól, stb. Éreztem, hogy jó döntést hoztam, mert megrekedt a kapcsolatunk, úgy éreztem, hogy teljesen hülyét csinál belőlem, pl. csak hétvégente voltunk együtt, mintha a szeretője lennék.

Mindemellett rajongásig szerettem, olyan igazi szerelemmel, amilyennel szerintem csak egy embert lehet szeretni egy életben.

De nem tudom elfelejteni. Közben ő megismerkedett valakivel, és kb. fél év után összeköltöztek, együtt nevelgetik a nő gyerekeit, és én gyűlölöm azért, hogy én 5 év alatt sem érdemeltem meg a normális életet. És nekem írogatott még az elején, hogy még mindig szeret, és az a nő nem olyan, mint én, de közben szépen összecuccolt vele.

Nem találom a helyem. Volt azóta pár randim, most megismerkedtem valakivel, de úgy érzem, hogy soha nem tudok mást szeretni. De közben az élet megy tovább. Szeertnék én is családot, és én adtam időt a felejtésnek, de úgy érzem belehalok, ha pl. gyerekük lesz. 30 éves vagyok, nem akarok gyerekesen rajongani egy elérhetetlen pasiért.

De mindenről ő jut eszembe.


2018. márc. 6. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Túl sok ilyen kérdést olvasni már.

Alapból nem értem hová teszitek a józan eszetek akkor amikor házas pasival folytattok évekig! viszonyt abban reménykedve, hogy egy szerelemtől dagadó és őszinte kapcsolatban teljesedtek ki?


Nagyjából olyan értelmetlen mint pusztán szeretetből megpróbálni virágfüzért akasztani egy tigris nyakába, majd csodálkozni, hogy épphogy élve megúszod (mert volt már ilyenre példa a történelemben).

2018. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 +1 👍🏻
2018. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott a probléma, hogy nem is akarod elfelejteni. Gondolj arra, hogy te nem voltál annyira fontos neki... Te se rágódj évekig egy emberen aki éli világát nélküled! Hidd el, lehet mást is nagyon szeretni, felesleges a szerelmet hasonlítgatni. Szerintem mindegyik szerelem más és másképp éled meg. De ha folyton csak rá gondolsz és arra ami már nincs, észre sem veszed a lehetőségeket!
2018. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne azt nézz hogy mit mond hanem hogy mit tesz. Mondani bármit lehet.
2019. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!