Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbántam amit tettem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam amit tettem, nem akartam neki fájdalmat okozni akit szeretek hogyan tudnám megbocsájtani ezt Neki és magamnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek ,Elején nem éreztem még nagyon ezt nála,meg szerintem ezt még senkinél sem,Nem volt olyan fiú az életembe aki igazán szeretne,de ö más .Csináltam olyan dolgota mi nem is én vagyok megbántottam ami Nekem nagyon fáj hisz én Jó kis csaj vagyok inkább mindig segítek másokon még annak ellenére is ha nekem fájdalmat okozok.Nagyon fáj amit tettem nem szerettem volna bünt követtem el ,amitöl szabadulni akarok.Csak annyit kérnék töle hogy szeressen,Nagyon szeretem amig élek neekem nem kell más.Mit tegyek hogyan tegyem túl magam amit csináltam? Szeretném ha Boldog lenne

2015. jan. 27. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Valahogyan meg kell próbálnod pedig kiengesztelni. Te tudod, mit szeret...figyelj rá sokkal jobban, kedveskedj neki, stb, és kérj bocsánatot. :)
2015. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ekkora sebbet ejthettem még a mai napig emlegeti ami 5hónapban volt
2015. jan. 27. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nehéz úgy tanácsot adni, hogy nem írtad le, hogy mi történt, mit is kéne megbocsátania neked, illetve neked saját magadnak.
2015. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Állítólag kihasználtam pedig nem igy akartam
2015. jan. 27. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért gondolom nem mindegy, hogy "állítólag" kihasználtad, vagy te saját magad is úgy ítéled meg (akár csak utólag), hogy kihasználtad, és emiatt van lelkiismeretfurdalásod.
2015. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ö szokta felhozni
2015. jan. 28. 22:36
 7/9 A kérdező kommentje:
hogy nem vlt jo dolog de nem komolyan gondoltamnem akartam megbántani
2015. jan. 28. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még ezzel a fiúval?
2015. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miféle bűnt követtél el vele?
2015. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!