Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen idegesit a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen idegesit a parom exe?

Figyelt kérdés

Az elejen irogatott folyamatosan nekem,lajkolgatott,fenyegetett. Mikor osszejottunk ram irt,es utana is rendszeresen zaklatott. Azota en allandoan lesem ot,a kepeit es annyira faj. Latom hogy tageli,hogy #missu #letmeloveyou #brokenhearted

Megyunk a parommal repulovel utazni jovo honapban es a csaj latta,es ram irt hogy mit fogunk ott csinalni stb. Felhuztam magam es kiosztottam,hogy alljon le es ne akarja visszakapni a baratom,erre elkuldott kb anyamba hogy en ronda vagyok,o milyen szep,mennyi mindenkinek kell o,valakinek rondanak is kell lenne (ram gondolt..) Ugyanarra az egyetemre es ugyanarra a szakra akar jonni amire en fogok jarni (jog) es ez a kar 5 perc setara van baratom lakasatol..... Annyira zavar hogy rendszeresen feljon a tema baratom es koztem es o mar nagyon merges ram,hogy 8 honapja allandoan o a tema. El is hiszem de annyira idegesit ez a no..miert csinalja ezt? Miert akarja visszakapni a baratom? En miert nezegetem kenyszeresen?

Mit tennetek?


2018. márc. 7. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Letiltás.
2018. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

“Ugyanarra az egyetemre es ugyanarra a szakra akar jonni amire en fogok jarni”

“Azota en allandoan lesem ot,a kepeit”


Minek nektek fiú, olyan szép pár lennétek együtt. Egyébként meg ne írkálj ki mindent, ne lesegesd őt, tiltsd le mindenhonnan, és ennyi. Hacsak nem élvezed ezt a műsort, akkor folytass mindent ugyanígy.

2018. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet foglalkozol vele, annál többször fog zaklatni. Persze, hogy mindig ír valamit, ha látja, hogy ugrasz rá, szét akar szedni titeket. Tiltsd le, a fejedből is űzd ki, és csak arra gondolj, hogy a párod veled van és nem vele.
2018. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsátok le mind a ketten.
2018. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegesít, miért reagálsz? Egyszerűen töröld, tiltsd. Bármit. Habár az a mániád, hogy te meg őt nézegeted, akkor nincs miről beszélni.


Ha akarod, letudod tiltani.


Barátod mit szól ehhez?

2018. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le és hagy a fenébe. Azért nézegeted, mert buta vagy, mint a tök.
2018. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
A barátod helyében már rég kihajítottalak volna a búsba, amiért ilyen beteg módon rá vagy kattanva a témára, megérdemelnéd. Bár nyugi, neki is elfogy idővel a türelme. Az meg nem tudom miért kérdés egyáltalán, hogy mit csinálj. Használod néha az agyad, könyörgöm? Egyszerűen ne etesd a trollt, tiltsd le, ne nézegesd, mint valami szánalmas idióta. Amíg belemész a játékba, addig miért hagyná abba?
2018. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolso szepen beszeljel!

Nem kell ilyen ingerultnek lenni. Mi tortent ma hogy ilyen idegbajos vagy? Meselj? 🙂

2018. márc. 7. 16:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kell ingerültnek lenni, de tudtommal nem tilos :D Volt sajnos szerencsém ilyen exeken/egyéb baromságokon állandóan kattogó, folyamatosan bizonytalan, másokkal versengő, komplexusos emberekhez, úgyhogy már a kérdéstől is instant agyf-szt kaptam, ennyi az egész. Én biztosan nem bírnám 8 hónapon keresztül ezt hallgatni és őszintén képtelen vagyok felfogni, mi a jó neked abban, ha ennyire felfújod más vergődését és miért vagy teljesen képtelen az önuralomra, amikor hosszútávon erre simán rámehet a kapcsolatod. Már rég nem lenne képben a csaj, ha nem ugranál minden f-szságára, nem írkálnál neki, nem nézegetnéd, egyszerűen teljesen magad ellen dolgozol azzal, hogy képtelen vagy kontrollálni az indulataid. Olvasni is fáj, komolyan.
2018. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen ufyanúgy viselkedsz mint az ex, vevő vagy rá. Csak arra gondolj nem hiába lett ex...
2018. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!