Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rettenetesen idegesít anyósom!...

Rettenetesen idegesít anyósom! Mit csináljak vele, hiába küldtem el nem megy el?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. Első baba. Anyós úgy volt hogy egy hétig marad itt,segíteni és unokázni.

Meg volt előre beszélve h mikor jön és meddig marad!

Ehhez képest már alighogy kijöttünk a kórházból már itt toporgott az ajtóban. A babát állandóan ki kapná a kezemből,h mert ő jobban tudja h miért sír. Esküszöm ha tudna szoptatni még azt is megtenné helyettem.

Vasárnap jönne az én anyukám is unokázni(még nem is látta ő a babát) és segiteni.De anyós nem akar elmenni,még maradna egy hetet. Itt van már lassan egy hónapja! MOndtam neki,h az én anyám is jönne fel,kell a hely. Erre flegmán mondja h hát vegyen ki szobát vhol arra a hétre az anyám és majd átjön pár órára.

Mondtam neki h nem ez volt megbeszélve,így is már több ideig van itt mint ami meg lett beszélve.

A férjem is mondta neki h mennie kéne holnap legkésöbb,mert vasárnap már az én anyám. De semmi reakció. Még csak pakolni se pakol össze. Olyanokat mond a férjemnek h az anyós akkor jó ha porhanyós,meg hasonlok. Meg h majd az én anyám biztos beleszól mindenbe,nem lesz ez jó nekünk.


Már ott tartok h én megyek el az alig egy hónapos gyerekemmel!


Az elöbb összevesztem vele,és mondtam neki h azonnal álljon neki pakolni,mert már elegem van belőle. Erre közölte h nekem szülés utáni depresszióm van,be kell feküdnöm a kórházba. Majd beszél a fiával munka után h vigyenek be,ő meg marad és neveli a gyereket.


2015. febr. 6. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%

A ferjed szepen pakolja ossze a mama cuccait, es kuldje el, hatarozottan.

Mas megoldast nagyon nem latok.. hihetetlen milyen emberek vannak.

2015. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

Írtam a férjemnek egy sms-t h ha hazajön melóból,és nem tüntteni el innen az anyját,akkor mi megyünk el a picivel!


De már egy hét után a férjem is mindennap mondta neki h menjen haza,mikor megy. Mindig mondta h jól van még két napot maradok és megyek is,utánna ugyis majd csak húsvétkor látom a kis unokám,meg hasonló szöveg

2015. febr. 6. 14:34
 3/64 A kérdező kommentje:

A kicsivel együtt bezárkóztam a szobánkba most,de itt kopog h nyissam ki,meg engedjem ki a gyereket. Hivni fogja a mentőt h depressziós vagyok és bántani akarom a babát.


ilyeneket mond! Idegileg már ki vagyok tőle!

2015. febr. 6. 14:36
 4/64 anonim ***** válasza:
97%
Jó ötlet volt az üzenet, majd írj, hgy mi történt.
2015. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
95%

Ha hazajön a férjed, akkor pakoltassa össze az anyját (vagy pakoljon össze ő maga) és vigye ki az állomásra, vagy ha közel lakik anyósod, akkor vigye hazáig.


Ha eleve egy hétről volt szó, kár volt tűrni 1 hónapig, az nagyon sok idő. És például a húsvétos szövegéből is egyértelműen látszik, hogy az érzelmi zsarolás eszközével akar élni. Nem kell neki bedőlni.

2015. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként én azt sem értem miért kell oda költözni bárkinek is?

Én császáros voltam, anyám reggel jött, hozott főtt kaját, itt volt addig míg a férjem haza nem jött, ment haza. Pedig nem egy városban élünk a szüleimmel. Jobban jártatok volna ha csak kaját "rendeltek" tőle.:( Ne te foglalkozz ezzel, férjednek kell itt fellépni.

2015. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok agresszív típus de minden előzményt ismerve én a helyedben most a következőket tenném: leteszem a babát a kiságyba, kimegyek a szobából, anyósra üvöltök, hogy most azonnal takarodjon a lakásomból, még a cuccait is elkezdeném kidobálni az ajtón. Ha ezse használ, ráhívnám a rendőröket. Ez nem sime hiszti, mindketten 2 hete könyörögtök neki, hogy menjen haza.
2015. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
3%
Ne aggódj. Egyszerűen csak az történt, hogy nagyon örül az unokájának és azt szeretné, ha a lehető legjobb lenne neki és nektek is. Azért próbál beleszólni, hogy mit hogyan csinálj, mert úgy gondolja, hogy ő már tapasztaltabb, mert ő már felnevelt egy gyereket. A kisbabáddal ne menj sehová, ez rossz ötlet. Próbáld megérteni az ő helyzetét és valamennyire tolerálni. Ahelyett, hogy veszekednétek, próbáld vele megbeszélni a dolgot, észérvekkel alátámasztva. Mint nő a nővel. Hogy elkerüljétek a félreértéseket. Hallgasd meg, hogy mit szeretne mondani és te is mondd el neki a véleményedet higgadtan. Mondd el, hogy ez a te gyereked és hogy te tudod a legjobban, hogy mire van szüksége. Viszont, hogyha esetleg tanácsot akar adni, akkor azt ne sértésnek vedd. Inkább próbáld eldönteni, hogy jót mondott-e. Mert mindenkitől lehet tanulni. Szerintem azért nem szívesen megy el, mert végül is ő is családtag.
2015. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
97%
szegenykem nyugodj meg! ferjed szepen csomagoljaa kedves mama cuccait es autoval vigye haza!!! Ez a no elmebeteg! nyugi, par honap es ezen fogtok rohogni baratnokkel!
2015. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Meg volt beszélve vele is meg az én anyámmal h mikor jönnek egy hétre. Mivel mindketten elég messze laknak,így nem akartuk h kb jöjjenek meg menjenek,az utazás miatt.
2015. febr. 6. 14:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!