Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan ember aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan ember aki mindig megcsalta az előző párját, az meg tud változni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az elozot csalta csak meg es annak komoly okai voltak szakitas elott, stb. igen. De eros a gyanu hogy az uj kapcsolatnal sem tisztesseges lenne ha valtas, amennyiben oda kerul a sor...
2018. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Én csaltam meg páromat még húszas éveim elején, de azóta meg egyet sem.


Viszont pont ezért titkolom ezt a dolgot, mert az emberekben ilyen kérdéseket ébreszt, mint benned is.


31/F

2018. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

A megcsalás csak egy szó, fugázi, semmi. Mi adtunk pejoratív jelentést mögé és mi döntöttük el, hogy az összes megcsalás ugyanolyan szintű 'bűn'. Pedig a megcsalásban pont nem a tényt kell nézni, hanem az oda vezető utat: boldog kapcsolatban tette meg? Szerelmes volt a párjában? Vagy viták voltak? Nem működött már? Szerintem a kérdésedre ezen ismerete adja meg a választ.


Amúgy a kérdés sem túl értelmes mert a mindig és az előző szó, ebben a mondatban rossz. Ha mindig, MINDEN párját megcsalta, ott valami defektus van. Pl látens melegekre jellemző ez (ugye a homoszexualitás nem szexuális kérdés, hanem érzelmi, azaz érzelmileg képtelen kötődni)

2018. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
1# te olvasol is ?? Oda van irva hogy mindig megcsalta! Amugy 1- es magabol indul ki mert o mar csalta meg ! Fereg patkany!
2018. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: Kicsit savanyú a szőlő. :)

A kérdező azt írta, hogy "mindig megcsalta az előző párját", nem említi, hogy mindet, a válaszoló meg azt, hogy "ha az előzőt csalta csak meg", ő pedig azt nem írja, mást nem csalt meg. Tehát senki sem hülye, megnyugtatlak.

Hozzáteszem, az 1-es nem írt olyat, amiből feltételezhető, hogy ő már csalt meg valakit.

Szívesen, hogy segítettem értelmezni.

2018. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem törvényszerű, hogy a következő párját is csalni fogja, ha az előzőt is csalta. Csak hogy a kérdésre is válaszoljak...
2018. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszeri múlbéli eset szerintem még nem jelent precedenst, de ha valaki minden kapcsolatában félrelép, az nagyon is. Egy ilyen alaknak az a konfliktuskezelési, problémamegoldási stratégiája, hogy sunyi, gerinctelen tetű módjára máshol keresi azt, ami a kapcsolatából hiányzik neki. Csak a végtelenül ostoba nők/férfiak hiszik azt, hogy majd ők lesznek a Kivétel, aki mellett majd egy ilyen hirtelen gerincet növeszt.. aztán az első nagyobb hullámvölgynél sírnak, hogy pofára estek ők is, pedig nem tudom mire számítanak. Az meg nem kifogás, hogy szerelmes vagy, bár nem értem hogy lehet egy ilyen jellemtelen hulladékba beleszeretni.
2018. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van az a mondas, hogy a vilag legjobb kosarasa Micheal Jordan es ha valakit megkerdezel, hogy ki a legjobb kosaras akkor ot foglya mondani, pedig mar 10 eve visszavonult es azota lettek es vannak is sokkal jobb kosarasok mint o.

Kovetkeztetes....ha pl riba**c voltal, es megvaltozol, lesz beloled Szuz Maria, teljesen felesleges, mert az emberek ugyis arra fognak emlekezni, hogy egy ri**c voltal—>ferfiaknal is.

2018. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tutira igen. Kár abba bízni h megváltozik, kutyából nem lesz szalonna.
2018. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyet tudok...
2018. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!