Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A problémám, hogy a ház...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám, hogy a ház amiben lakom egy szoba egy konyhából áll, a családommal élek. Van barátom akivel már hónapok óta együtt vagyok, de így nem merem hazahozni. El se merem mondani neki mi a helyzet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon bizalmas kapcsolat lehet, ha hónapok után nem volt nálad. Szerintem nincs okod szégyenkezni. Ott élsz és kész. Gondolom dolgozol rajta, hogy jobb körülményeid legyenek.
2018. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Egy szoba? Együtt alszol a szüleiddel? Miért nem költözől külön? Más lehetőség úgy sincs ha nem mered haza vinni.
2018. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad szégyellned szerintem.
2018. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nem mered hazavinni, azt úgy érted, hogy bemutatni? (Mert gondolom, így ottalvósra nem is gondolsz, nagyon helyesen).

Bemutatni szerintem nyugodtan hazaviheted, nem kell szégyellned. Gondolom, nem ott akarod leélni az életedet.

2018. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyik exem a hugával aludt egy szobában, mert összesen 2 szoba + konyha + fürdőszoba volt az egész ház. Nem csináltam belőle ügyet, nem zavart, nem nála voltunk és ennyi.

Ha szeret téged, akkor nem ezen fog múlni a kapcsolat. Neked pedig nincs mit szégyellned. Ez jutott, kész, gondolom nem életed végéig akarsz ott élni.

2018. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy ideig a hugommal voltam egy szobában. Mi távkapcsolatban vagyunk, hozzá nem tudtam menni akkor, tehát sok választás nem volt, ha találkozni akartunk, szóval így is velem aludt. A húgomat nem zavarta, mi meg egyszerűen tényleg csak aludtunk. Ha szeret valaki, megérti, hogy néhány helyzet így alakul.
2018. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi: A férfiak között jóval kevesebb az anyagias, mint a nők között. Minket ritkán érdekel, hogy milyen házban laksz.
2018. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!