Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 3 közül melyik számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3 közül melyik számít a legtöbbet a nőknek?

Figyelt kérdés
1 ha sok pénzed van 2. ha jól néz ki egy srác 3. ha rendes és kedves a természete
2010. jún. 9. 17:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
3. , de azért jó , ha nem hanyagolja el a külsejét , pl. fogmosás , nem büdös az izzadságtól stb.
2010. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%
mindjárt jön a feminista különosztag és beírják hogy a 3., de közben 1. vagy 2. típus izgatja igazán a fantáziájukat
2010. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

3


de egyetértek az előttem szólóval nem árt, ha közben a srác add a külsejére nem kell, hogy jól nézzen ki, de ápolt legyen

2010. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
a csajoknak mindegyikből kell
2010. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

hát a 2. és a 3. majdnem egy helyen áll nálam :D

a pénz annyira nem fontos. ne legyen csóró. ha úgy jön megtudjuk hívni egymásr egy fagyira, vagy egy sütire. vagy egyéb kis apróságokra. meg szülinapon tudjon venni nekem egy nagyon apróságot. akár 200 Ft is lehet. az nem érdekel, hogy mennyi csak tőle legyen. még akár egy autómatás plusjáték is lehet. ahogy én is vennék neki ajándékot szülinapra :D

de nekem inkább a külső és a belső a fontos.

L/18

2010. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a 2. és a 3. egyformán nagyon számít. Jó, a 2. nem úgy, hogy modellalkat legyen, hanem hogy adjon magára (frizura, ruhák, ne legyen büdös, stb.) Szerintem a pénz is fontos mindenkinek, aki az mondja, nem, az hazudik. Nyilván nem várom el, hogy milliomos legyen, de azért ne legyen eladósodva ..:D
2010. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy a 3., de álszentség lenne, mert a 2. is ugyanannyira fontos, nekem legalább is. Az a legjob, ha mindkettő megvan. ^^
2010. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%
ha az elsőből sok van, akkor csak az első. MINDEN NŐRE IGAZ KIVÉTEL NÉLKÜL. Aki azt mondja, hogy nem így van, az hazuidik.
2010. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

"MINDEN NŐRE IGAZ KIVÉTEL NÉLKÜL. Aki azt mondja, hogy nem így van, az hazuidik."


Rám speciel nem igaz :D Gazdag családban nőttem fel, és több kárt okoz a pénz, mint hasznot. Nekem a 3. számít a legjobban, és utána a 2., de persze nem szeretném, ha a párom több időt töltene a fürdőszobában, mint én :D Csak legyen annyira igényes, hogy borotválkozzon, használjon dezodort, mosson hajat, és vágjon körmöt rendszeresen, valamint járjon tiszta ruhákban. Ennél több nem is kell számomra.

2010. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
1 elég nekem... Jól elvagyok a plázába ;) 18/L
2010. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!