Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek szakító ok lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szakító ok lenne a párotokkal, ha kiderülne, van tetoválása?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Amennyiben valami politikailag szélsőséges baromság, vagy valami szektás/egyházi/vallási szélhámosság, igencsak elgondolkodnék rajta.
2018. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen, kivéve ha öt fáról van szó az alkarján.
2018. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 opened paradise ***** válasza:
Nem,mert szeretem a tetkókat.
2018. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Akkor sem, ha esetleg titokba csinálja, mert mondjuk meg akar lepni valami olyan tetoválással, ami kettőnket jellemez. De ha csak önmagát jellemzi az se baj :D
2018. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha valami irdatlan nagy értelmetlen baromságot, valami ocsmányságot, obszcén szavakat, politikai jelszavakat vagy önkényuralmi jelképeket vagy mit tudom én mit, szóval ilyesmi hülyeséget varratott magára, akkor határeset...maximum akkor még elmegy, ha ez valami tinikori hülyeség volt, amit már remélhetőleg ő is megbánt. Ebben az esetben beszélgetnék vele, hogy ezt jobb lenne eltávolítani vagy elfedni egy új tetoválással (ez arra az esetre is igaz, ha mondjuk nagyon nagyon csúnya és igénytelen lett a végeredmény és neki is tetszik, akkor is abszolút támogatnám, hogy kezdjen vele valamit) . Ha pedig ő ezt abszolút nem bánta meg és büszkén viseli, nem is akar rajta változtatni, akkor azt bizony kizáró ok lenne.


Ugyanakkor, ha "normális", vállalható tetoválása van, tehát semmi olyasmi, amit az előbb felsoroltam és tényleg szép, igényes munka, akkor nincsen vele semmi problémám (sőt, csomó tetkó van, ami tetszik, van nagyon ügyes tetováló ismerősöm is és gyönyörű dolgokat alkot), viselje örömmel.

2018. márc. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*neki SEM tetszik
2018. márc. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!