Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltabbak! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbak! Volt már olyan, hogy huzamosabb ideig nem szexeltetek a párotokkal valamilyen okból? (nem fizikai) jól esne pár tanács

Figyelt kérdés

Tehát nem betegség, sérülés, orvosi tiltás miatt? Hanem esetleg stressz vagy akár bármi más ok miatt jó pár hétig nem voltatok úgy együtt a párotokkal? Aztán sikerült megoldani?


Most nálunk áll fenn ez a helyzet. Több, mint három éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk mondhatni tökéletes.


Az idő során körvonalazódtak az általános dolgok, ki hogy él és mit szeret, beleértve a szexuális igényt.Neki heti 1-2re van szüksége, nekem néha többre, de megoldjuk, vagy megoldom. Amig ez beállt, nekem kissé nehéz volt, magamat okoltam hogy vajon miért nem kiván, miért nem mászik rám állandóan de úgy érzem mostmár megértettem, hogy neki ennyi kell, de eleinte rosszul vettem a visszautasitásokat. Ezen kivül rettenetesen bújós, ölelős, igényli az összebújást, puszilkodást, kezdeményezi őket folyton, ebből gondolom, hogy nem elhidegülés lehet.


Most meg az van, hogy eléggé stresszelek és csak a vizsgáim körül járnak a gondolataim, első ilyen megmérettetésem lesz és nagyon félek is. Azt hiszem emiatt lehet, hogy már lassan két hete nem kivánom a párom. Ő közeledne szegény, de egyszerüen a szex az utolsó amire vágyom vele.


Az előbbieket csak azért irtam le, mert nem tudom lehetséges-e hogy a több visszautasitástól, a tudattól, hogy a párom nem kiván annyit mint én őt állithattam fel egy ilyen 'falat' hogy akkor azért is, én se kivánjam őt?(picit hülyén hanzik) Vagy simán vannak ilyen időszakok, amikor egyszerüen nem jön, hogy igy a pároddal légy?


Ezek nem tudatosak bennem, csak filózom, hogy mi lehet? Hátha valaki volt még igy és tudna pár tanácsot adni, esetleg magyarázatot erre. Nagyon megköszönném! 21N


2018. jan. 13. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Persze,hogy van ilyen idoszak. Pl.: nonstop munka,tanulas=stressz,rohanás,ilyenek...estére már csak vegetálunk,mint két saláta. Aztan mire ennek vége,valamelyikünk pont lebetegszik vagy jön a havi vérzés...szóval ja,nyugi,mindenkinél előfordul időnként pár hét kihagyás,ilyen a felnőtt élet sajna.
2018. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy a stressztöl van. Nekem is volt ilyen vizsgás élményem, napokig stresszeltem, mert tudtam, hogy életem legnehezebb vizsgája lesz. Ö meg egyik délután elkezdett orálisan kielégiteni, szegény csak csinálta vagy 6-8 percig, én meg mintha nem is nekem csinálta volna, semmi jo érzés nem volt bennem, tök ciki volt szegényt leállitani, és elég csalodásként is élte meg, mert azota is emlegeti. Pont ugyanezt éreztem, a legkevésbé hiányzik a szex, miközben folyamat a vizsga körül járnak a gondolataim.
2018. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stressz, nyomás, rengeteg meló, kialvatlanság = ingerlékenység. 10 napig hozzá sem nyúltam mert örültem ha egyáltalán éltem. Aztán elhagyott a csaj. Jobb is így. Utána jött aki megértett és segített is, nem csak mindent elvárt.
2018. jan. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elképzelhetetlen ilyen helyzet. Meg kell tanulnotok felizgatni egymást. Tapintsátok ki egymás erogén zónáit. Az aktus előtt órákkal elkezdhettek játszani egymással. Semmi bonyolult, pl.megsimítod a nyakát egy teljesen random helyzetben. Ha elmész mellette megérinted a keresztcsont környékét. Nekem mindig bejön. A férjemnek elvileg heti 2-3 szex lenne elég. Ehhez képest minden este totál kanos. ;)
2018. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam ! :)


Abban is lehet valami, hogy nem ismertük ki egymást teljesen ilyen téren. Nekem általában akkor van kedvem, ha épp úgy kelek fel, vagy meglátom az álló farkát vagy csak egy erotikus jelenetet a tvben, és akkor kimutatom, hogy most lenne kedvem. Kevés alkalommal hozza meg ő a kedvem hozzá, úgy értve hogy ő akkor közeledik, mikor épp szeretkezne és akkor direkt módon arra megy, elkezd olyan helyen simogatni és már vetkőztetne...és vagy van épp kedvem vagy nincs. De nincs ez a lassú kedvhozás, hogy pl órákkal előtte már 'felkészitene' esetleg 'kedvhozó' pillanatok lennének.

Talán túl el is sietjük a dolgot.

2018. jan. 13. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes lenne rá időt szánni. Legyen pár olyan alkalom, amikor csak pettingeltek. Kezdjétek összebújással. Azt írtad, azt szereti. Ha már összebújtatok, simogathatod. Lassan, gyengéden. És figyelj, mire hogyan reagál. Később puszilgathatod is. Én úgy csináltam, hogy ahol kézzel kitapintottam érzékeny pontot, arra "rászálltam". Puszik, nyalogatás, harapás, karmolàs. Persze jó lenne, ha ez a tapogatás kölcsönös lenne. Valószínűleg nem élvezitek igazán a szexet. Meg kell tanulnotok élvezni egymást. A vizsgák miatt meg nem érdemes ennyire idegeskedni. Gondolom a középiskolában is írtatok dolgozatot meg feleltetek. A vizsga is ugyanolyan. Bemész és írsz egy dolgozatot vagy felelsz. Sőt, annyiból könnyebb, mint a középiskola, hogy itt már azt tanulod, ami érdekel. Annyiból nehezebb, hogy nagyobb az anyag, amiből felelni kell. De nem ér annyit az egész egyetem cirkusz, hogy tönkremenj miatta.
2018. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!