Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen nektek már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen nektek már volt barâtotok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, akkor már 2 éve. Nem kértem engedélyt, nagykorú felnőtt nő voltam már akkor is. Egy évre rá már el is költöztünk. Azóta a férjem. 26/N
2018. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

18 évesen jöttem össze az első komoly baràtommal, 25 voltam mikor szakítottunk.


21 èvesen felnőtt ember vagy

2018. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De én egyetemre járok, nem tudok mit tenni
2018. márc. 8. 22:06
 14/16 opened paradise ***** válasza:

Mert ott vannak a nyomodban? Az egy dolog,hogy nem engedik,hogy ott legyetek együtt,de ebbe nem szólhatnak bele.

Amúgy meg ha nem ők fizetik az egyetemet,akkor keress diák melót,aztán majd le tudsz lépni idővel.

2018. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kamu, ne etessétek.
2018. márc. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu. Sose volt barátom. Egyszer gimo végén kialakult volna valami, de nem tudtam vele találkozni
2018. márc. 9. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!