Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretem, mégsem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem, mégsem jó vele. Miért?

Figyelt kérdés
Őszintén nagyon szerelmes vagyok a barátomba, a szex mégsem olyan jó vele. Annyira rossz ezt kimondani és olyan szomorú vagyok, mert ha egyszer úgy szeretem, miért nem tud felizgatni? Más is volt már ilyen helyzetben? Lehet ezen javítani? Nem is tudom tényleg, hogy mi lehet a baj. Csak nem tudok egyszerűen elmenni, amikor együtt vagyunk...pedig mindig nagyon kívánom Őt.
2018. márc. 9. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Közölted vele, hogy neked miképp esne jól a kényeztetés? Legtöbbször csak ennyi a baj, hogy a nő szégyelli elengedni magát és élvezni az aktust valamiféle belső blokk miatt.
2018. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Lehet tapasztalatlan a barátod. Meg kéne beszélni és kitapasztalni, hogy mi jó a másiknak.
2018. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne féljetek beszélni arról, hogy kinek mi a jó szex terén. Ez nem ciki, nincs mit szégyellni rajta. Ez lenne a normális. Az aktus közben is jelezd neki, ha jól esik valami, mert abból tudja, hogy érdemes csinálni. Csak bátran!
2018. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!