Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy extrém bonyolult és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsegplz kérdése:

Van egy extrém bonyolult és bonyolult párkapcsolatom egy elég pikáns történettel. Kérem a trollkodókat kiméljenek!?

Figyelt kérdés
Volt egy 4 éves kapcsolatrom az eddigi egyetlen barátnőmmel. Legelején kezdem hogy minden világos legyen a történetben. Középiskola végzésem előtt jöttem össze vele. Minden álomszeruen ment. Eljöttem egy hat éves egyetemre és meggyőztem jöjjön mellém mert láttam rajta nagyon megy a tanulás neki. Nálam egy évvel kisebb. De az egyetem végett mivel nagyon nehéz amelett nagyon szélhamoskodnak stresszes lettem. Besokaltam. El kezdtem ok nélkul feltekenykedni mar annyira nem biztam onmagamban. Lekur'aztam. OK nelkul. Tudom az en hibam es nagyon sajnalom mar onyo magammal torodo dog voltam. Ez mint elso eves voltam akkor tortent. majd kibekultunk ezert o csak azert hogy velem legyen tanult es bejutott ide az orszag legnehezebb egyetemere. osszekoltoytunk. El feledtem mondani szuleihez nem jartam mert utalnak csak azert mert nagy a fulem es hosszu a nyakam vekony vagyok( amelett ami abban a csaladban megy kimeriti a monikasot--keses tamadasok az anyatol--alkoholizmus--a neveloapja 70 eves.. a haz nagyon rozoga volt stb.. rossz mentalitas egy szoval). o sem szerette otthon.. en sem vagyok gazdag de szuleim es en keszek voltunk ha nem fizetik az egyetemet akkor mi nehezen atvalaljuk. titokban voltunk egy lakasban amit egy apaca tamogatott. Telt masadevem neki az elso es en kezdtem elmenni rossz fele.Kozben nem koltottem magamra minden penzem neki ruhákra es betegsegere gyogyszerrekre, vizsgalatokra koltottem.. nem vagyok gazdag sokszor nem ettem hogy jusson penz, PCOS beteg lehet nem lehet gyereke de nem torodtem mondtam neki meggoldjuk ne feljen en nem hagyom el szeretem nagyon . O is megutalta az egesz egyetemet de muszáj csinaljuk mert rengeteg penzt kidobtunk ra nem mehet karba. Nos eltrehanyodtam es nem figyeltem ra. Majd online jatekot kezdtem a telomon menekülve a problemak elol. O is elkezdte ugyanitt egy helyen voltunk a jatekban.. egy szövetségben. Megkevesbe hanyagoltam.. Koyben nem figyeltem es elcsalta egy masik jatekos valami 40 eves. Szakitott akkor velem es kiment Magyarorszagra ehhez. Én akkor jottem ra hogy mennyire szeretem valojaban. Nem tudtam enni lefogytam 59,5re csont s a bor voltam, ki nem tudtam kelni az agybol annyira elgyengultem. Nem tudtam tultenni magam.. 2 napot adok hogy kikoltozzek a lakasbol kirakott volna - 20 fokba. En hibaztattam magam mert nem figyeltem ra.. megis ertem jott egyetemre. mielott kiment volna 8 napra mondta hogy idore van szuksege hogy tudja mit erez irantam es bizonyitsam a ferfiassagom. Kozben lefekudt azzal egyszer. Majd hianyolt es visszaköltöztem. kozben probalt a masikkal szakitani mert valami maffiafajta volt es megfenyegetett hogy eltetet engem lab alol ha en vagyok a dologban. En ezt felvallalva maradtam vele telt az ido es vizsgak maradtak el.. 3eves voltam es minden vizsga meg kelett legyen.. minden eromet beleadva sikerult. O nem tudott Neki nem es evet kellett ismételjen. szunidoben 2 nap nem pihentem mentem dolgoyni pemyt keresni minden nap 5tol este 11ig. 2 napot nem pihentem egesz nyaron Kozben nem mentek a dolgok en szidtam ot amit tett velem o engem. eljott 4ed ev es egy felev eltelt nem tudott semmit tanulni elege van mindenbol. En nekialtam es jól ment minden. koyben a lakastulajdonosok tolem penzt akartam felvasalni..kiderult es az apaca ele kellett aljanak.. kiamagyarazkodtak magukat..bosszubol kilakoltattak engem a baratnomtol mivel o a tamogatott. szep lassan hogy sikerult mindenen túltegyem magama multbelieken tanultam melette foyni es egzebb fontos dolgokat hogy segithessem es tobb teret adtam neki hagytam azt csináljon mit akar segitettem anayagiakkal semmit se kérve erte csak hogy tanuljon. mikor rosszabbul volt engedtem menjen rokonaihoz unokatestverehez.Autobalesetem lett es MRI t honapok mulva tudjak csinalni allamin maganban rengetg inkabb santitok es meg buszra sem vettem berletet hogy anyagiakkal es egyebbel támogassam es hogy sporoljak.. istentelenül faj es napi 8 kmtert gyalogolok vele inkabb. ERRE KITETTE A SzUROM ES KIDERULT MASFEL HONAPJA MAR OSSZEJOTT AZ ELSO UNOKA TESTVEREVEL.De non stop ir nekem hogy mennyire hianyzom es menjünk csináljunk kozos programokat.. csak idot ker hogy letisztazza hogy meg tude tényleg bocsajtani a multert mert fel hogy majd megismetlodik.. En pedig megint nem tudom tultenni magam tul szeretem es a torkomon se megy le semmi mert kihanyom. Kérlek Adjatok tanacsot mitevo legyek ebben a kapcsolatban? Nem tudok elni nelkule aelviselhetetlen. Mit tancsoltok mi tevo legyek az egésszel kapcsolatban.. Illetve kérlek irjatok véleményt rola es rolam hogy tudjam min valtoytassak illetve o minn kellene?

2018. márc. 10. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Te Romániai magyar vagy? Vagy roma? Vagy székely?
2018. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen helyesírással és fogalmazáskészséggel remélem nem magyar anyanyelvűként jutottál be az 'ország legnehezebb egyetemére'.
2018. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Valoszinuleg telefonrol irta es gyorsan...
2018. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

#3

Lolci.


Bocsi, én se tudok segíteni, annál a résznél lefagytam, hogy egy évvel kisebb nálad a csajod.

2018. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Fejezd be az egyetemet. Ezt a párkapcsolatot végleg lezárnám a helyedben, majd eljön az igazi is. Egyél rendesen, vigyázz az egészségedre. Kb ezeket tudom javasolni de én sem értettem mindent az irományodból. Nincs nagy baj, szedd össze magad és a feladataidra koncentrálj (ez most az egyetem), az energia vámpíroktól szabadulj.
2018. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, tényleg nehéz megértei az írásod. Gondolom határon túli vagy, kisebb tájszólással, régies fogalmazással.

Ezt a kapcsolatot hagynod kéne most. Próbálj meg a sulira koncentrálni. Az is irtó nagy baj, hogy százfelé akarsz egyszerre mindent csinálni: tanulni, párkapcsolatot, dolgozni, stb. De félúton te magad elvesztél - hol maradtál te, a személyiséged, az igényed a kikapcsolódásra, a barátokra, a saját igényeid kielégítésére?

Részben emiatt is hanyagoltad el a kapcsolatod és menekültél el pl játékba - mert önmagad sem tisztelted annyira, hogy figyelj a saját igényeidre.


A barátnőd is kivehette volna jobban a részét a mindennapos dolgokból és ha baj van, nem megcsalni kell a másikat, hanem megbeszélni - ezt itt ő elhibázta.


Szerintem ez már sajnos veszett fejsze nyele. Annyit martátok egymást, hogy ez már egy igazán mérgező szituáció és csak kifordít téged is önmagadból.


A legjobb amit, tehetsz az az, hogy megpróbálsz talpra állni apránként. Próbálj meg most minden erővel a sulira koncentrálni és magadra.


Én is kb hasonló cipőben járunk, nekem is van egy iszonyat brazil szappanopera jellegű történetem és ott is annyira halálra martuk egymást... :/


29/N

2018. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!