Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd extrém rövidre vágatná a haját?

Figyelt kérdés

Derèkig érőből alig pàr centisre.


Mindezt azért, mert belátta, amit évekig mondtak neki, csak a vastagszàlú haj lehet hosszú, és neki vékonyszàlú, az meg csúnya, annak legjobb, ha extrèm rövid.


2017. szept. 6. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Kapna két órát, amíg összeszedi a holmijait. :-)
2017. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha szeretném, akkor semmit. Ha meg nem szeretném, akkor nem lenne a barátnőm.
2017. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

:D :D :D


Bocsi, de én nőként beleröhögnék az ilyen befolyásolható személy képébe. :D

Ha azt mondják, hogy a drognak gyógyító hatása van, és elmúlik pl. a menstruációs görcsök, akkor elhiszi nekik?


Szánalmas az ilyen p..csa.

Milyen jogon ad bárkinek is hatalmat, hogy befolyással legyen az ő életére? Ha neki tetszik hosszún, akkor kinek mi köze hozzá?


A hosszú haj sokkal nőiesebb, mint a rövid! A rövid meg fiús!

2017. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem örülnék, de ha szeretném, akkor rövid hajjal is szeretném.
2017. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
az extrém rövid szerintem kevés embernek tetszik egy nőn... viszont ha csak egy új hajszínről vagy egy más fazonról, esetleg hosszú haj rövidre vágatásáról lenne szó akkor hmm... ha tudnám hogy neki is tetszeni fog akkor biztosan nem haboznék... biztos ő is örömmel fog fogadni egy kis változatosságot, és ha nekem tetszik ez a változás ez kihat a magabiztosságomra és a hangulatomra is, jobban érzem magam ilyenkor a bőrömben, tehát ennek is biztos örülne életem párja... viszont ha tudnám hogy nagyon nem tetszene neki amit kigondoltam talán megpróbálnék kompromisszumot kötni vele... hiszen ő többet fog engem nézni mint amennyit én nézem magamat, úgyhogy valamennyi beleszólàst hagynék mindenképp, de az egyéniségem elnyomását azt már nem... szóval arany középút...
2017. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

#3 Az, hogy te csupán a hosszú hajban látod a nőiességet, az a te dolgod. De ne próbáld meg abszolút igazságként eladni az ideológiád. A nőiességnek igencsak sok megnyilvánulási módja (mondhatjuk úgy is, hogy stílusa) van. Az, hogy neked egy bizonyos tetszik, azt képviseled nem gond, sőt, normális, de bizonyos intelligencia szint felett nem beszélünk ilyen végletekben.

Másrészt: miért lenne befolyásolható valaki, ha belát egy olyan dolgot, ami tény (most a kérdéstől elvonatkoztatva)? Vagy talán még te is azt a régi eszmét vallod, hogy a föld lapos? Példákat könnyedén lehet hozni a semmiből, hogy alátámasszuk az igazunkat, de attól még nem biztos, hogy jó dolgot mondunk. A kérdező akkor lenne befolyásolható, ha nem gondolná, hogy igazuk van azoknak, akik ezt mondják, nem hallgatott volna meg érveket, végzett volna önelemzést...stb. Erről nem tudunk semmit, úgyhogy egyszerűbb nem belemenni személyeskedésbe.


Kérdező: a legegyszerűbb, ha ezt a pár előre megbeszéli. Váratlanul a másikra rontani egy teljesen megváltozott külsővel, igencsak sokkoló, és nem feltétlenül lesz pozitív hatása. A vékonyszálú haj pedig nem csak extrém röviden szép, vannak kicsit hosszabb, pl állig érő fazonok, amik nőiesek, bohókásak, vagy épp vagányak. Ezt érdemes a párnak együtt átnéznie, és kompromisszumot kötni. Mert ha a férfi szereti a nőt, nem hagyja el ennyiért, de a nő sem tesz ilyet, mindenféle megbeszélés nélkül a férfival, akit szeret.

2017. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezért nem kell extrém rövidre vágatnod, elég állig érőre mondjuk.


Egyébként meg bármelyik haj lehet szép hosszún, csak van, akinek több ápolást igényel a haja. Én a helyedben nem vágatnám le, hanem hajvitaminoznék, kipróbálnék különböző pakolásokat.


21/L

2017. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Én biztosan nem kérném ki a véleményét, ha egy férfi szeret így fog szeretni, legalább tudja mihez tartsa magát hosszútávon, ez is egy átmeneti állapot, ha nem érzed rövid hajjal szexinek magad, meg lehet nevelni, viszont ha a barátodnak nem tetszik, legjobb ha mielőbb megszabadulsz tőle.
2017. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

#6


Na látom ma is fújt a szél:


[link]

2017. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

hát az való igaz, hogy a hosszú haj a nőies, a rövid férfias. senki se mondta, hogy ezen múlik minden, de azért a női szexualitáshoz férfiak számára sokat ad hozzá a haj.

én nem szakítanék vele. de ha nagyon nem tetszene, akkor megkérném hogy növessze vissza. ha viszont nem növesztené meg, akkor szakítanék. nem tudok mit csinálni, ha egyszerűen nem vonzó számomra.

na meg miért nem mondja el, hogy erre készül. a barátnőm mindig kikéri a véleményem.

2017. szept. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!