Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig tűrnétek a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig tűrnétek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Hat hónapja vagyok együtt a barátommal, én 32 vagyok (N), ő 33 (F), szóval nem vagyunk már olyan fiatalok. Azután jöttünk össze, hogy én egy nagyon hosszú kapcsolatból jöttem ki. Neki viszont nem igazán volt még hosszú kapcsolata. 1-1,5 éves kapcsolatai voltak, kb 2 vagy 3. Jó ideje szingli volt mielőtt összejöttünk, és sosem élt még együtt nővel.


Én mivel több mint tíz évet éltem le az exemmel, nagyon hiányolom az együttélést. Megszoktam, megszerettem hogy mindig van mellettem valaki, így most elég nehezen viselem hogy egyedül élek. A barátom 200 km-re lakik tőlem, két hetente találkozunk csak. Hol én utazom hozzá, hol ő jön hozzám.


Nem akarom sürgetni, tudom hogy új neki ez a helyzet, de én örülnék, ha előrébb lépnénk a kapcsolatunkban. Szerintem, ha rajta múlna még 1-2 év múltán is így lennénk. Viszont én 1-2 év múltán már gyereket akarok. Akkor már majdnem 35 leszek... Oké, hogy ő ráér 45 évesen is gyereket vállalni, de én nem. Szeretnék belátható időn belül összeköltözni, és majd haladni előre. Ne értsetek félre, nem akarok fél éven belül gyereket vállalni vele, ahhoz azért idő kell.


De én vagyok a furcsa, hogy 32 évesen már nem szeretnék éveket várni arra, hogy ha jól működnek köztünk a dolgok, akkor összeköltözzünk? Vagy ő a fura és neki kellene változtatni, és elfogadni, hogy ez egy új helyzet és ehhez igazodnia kellene?


Amúgy ha néha felmerül köztünk ez a konfliktus, mondom neki, hogy ebben a helyzetben nem vagyok teljesen boldog és változtatni szeretnék. Ő azt mondja, még korai. Én meg azt mondom neki, nem akarok éveket vesztegetni. Ha felmerül a szakítás (szinte minden ismerősöm, barátnőm, családtagom azt mondja, ismerkedjek hozzám közelebbi sráccal meg olyannal, aki nem köteleződik el ilyen nehezen), akkor nagyon tiltakozik, mondja, hogy nem akar elveszíteni.


Ti meddig tűrnétek ezt a helyzetet? Mi lehetne itt a megoldás, ha amúgy szeretjük egymást?



2018. márc. 10. 19:12
1 2
 1/14 Zoli780806 ***** válasza:
19%
200 km. Lapátra vele.
2018. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

"Megszoktam, megszerettem hogy mindig van mellettem valaki, így most elég nehezen viselem hogy egyedül élek."


Ez a te problémád.

2018. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem olyan érett,fél év után 30 felett szerintem nem korai az összes költözés.


Bizony ugye nálunk nőknél van egy biológiai óra,így érthető,hogy haladni szeretnél. Sok férfi ezt nem kalkulája be.


ÉN ezért nem ismerkednék ilyen távoli férfival. Két hetente találkoztok egy kapcsolatban szerintem kevés és így nem lehet haladni egyről a kettőre valóban.


Én fontolgatnám a szakítást.

Előtte beszéljetek,nem néha kell felhozni a témát hanem konkrétan a fejéhez vágni mindig. Térjen észhez.


Én ismerkedtem egy 32 éves férfivel,de gondolkodásban mint vmi 20 éves,nagyon gyerekes volt, ezért sem jöttem vele össze.


Egy megoldás van,hogy megkell beszélni.

Kérdezted,hogy mégis mikor gondolja ideálisnak az össze költözést???

2018. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Aki 30-on felül soha nem élt együtt senkivel és sokáig szingli volt, plusz így halogat, attól nem várnék sokat. Az ilyen emberek egyedül érzik jól magukat. Ezzel nincs baj, de az gáz, ha hiteget. De az sem olyan frankó a te részedről, hogy megszokás miatt akarsz valakivel élni.
2018. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

valami,akár tudatalatti oka csak volt annak,hogy egy ilyen lehetetlen kapcsolatba mentél bele.

mert ennyi idősen te is tudod pontosan,hogy ez sehova nem vezet.

2018. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Szóval több mint 10 évet vesztegettél valakire, aztán most észbe kaptál, hogy jajj de hát neked sürgősen szülnöd kell, ha akarja a másik, ha nem.

Ahol már az összeköltözés ennyire döcögősen megy, ott a gyereket sem kéne erőltetni.

2018. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Külön köszönöm 3-as véleményét. 4-essel is egyet értek bizonyos dolgokban.


A barátom fél évet mond, hogy azután lenne érdemes elgondolkodni az összeköltözésen. Ha már egy éve együtt vagyunk. Amúgy ő nem gondolkodik 20 éves szintjén. Párkapcsolat témában kell kicsit terelgetnem, de sztem ez nem meglepő, tekintve hogy én jegyességből jövök ő meg szingliségből.


Amúgy: nem csak megszokásból akarok valakivel együtt élni. Ismerkedni sem akarok másokkal amúgy, nekem ő kell. Kellene... De hazudnék, ha azt mondanám ez nem nehezíti meg a dolgot kettőnk között.


Amúgy olyan könnyen mondjátok hogy lapát meg hagyjam a fenébe. A barátom nem veszett ügy, nem élhetetlen fráter csak épp még nem volt komoly kapcsolata. Ettől már selejt és hagyjam a francba? Én inkább arra hajlok, hogy várok még, meglátjuk, hova alakul a kapcsolatunk. A kérdés hogy vajon mennyit érdemes várni egy ilyen helyzetben. Bár azt hiszem, ha egyszer elfogy a cérna, akkor úgyis döntenünk kell majd valahogy.


Amúgy ő is akar családot, tervez gyerekeket már most is foglalkoztatja az ötlet. De hát persze ez még korai fél év után...


Nehéz ügy. :(

2018. márc. 10. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a lehetetlen távolság miatt írták,nem azért mert még nem élt nővel.

és szerintem is ez az egyetlen gyenge pont ami miatt ez valószínűleg hamvába holt.

2018. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egyedül él most?

lehet nem akarja ezt feladni

2018. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

heti találkozás 30 felett ha gyereket akarsz, akkor túró.

mire vár? jó a kapcsolat? akkor meg?

tizenévesen oké lenne, de így?!

mamahoteles?

2018. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!