Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem elvárható egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem elvárható egy kapcsolatban, hogy ne kommunikál jon a volt csajaival?

Figyelt kérdés

A barátomnak a szokása,hogy csak úgy felhívja azokat a nőket,akiket meg dugott,mert abban nincs semmi csak beszélgetnek.multkor is épp filmet néztünk a gepen,erre rair az egyik ribike..

kiakadtam. Szokása,hogy levelezik ilyen ribikkiekkel akit meg dugott meg anno hirtelen megjelent a barátom szulinapi bulijan. Majdnem meghaltam balhét is csaptam. Tudja nagyon jól hogy nem tűröm az ilyen dolgokat. Akivel vagyok ott ne jelenjen meg volt riby se eloben se írásban. Tudja jól,hogy balhezok ha ír valamelyik,erre most is a facen boldog szulinapot kívánt egy regi ribkojanak.


2018. márc. 12. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, miért azokra a nőkre haragszol meg ribized őket mint valami szánalmas, féltékenységből vergődő óvodás, amikor a párod az, aki nyíltan telibeszarja a kéréseid és továbbra is keresi őket. Igazi főnyereménnyel van dolgod, csak aztán ne sírjál, amikor megun és eldob téged is és beállhatsz az általad szidott ribik sorába.
2018. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, kicsit túltolod a féltékenységet. Én is tartom a kapcsolatot kb. mindegyik volt kapcsolatommal, mivel képes vagyok normális felnőtt emberként kezelni a helyzetet, sőt a barátaim is az ellenkező nemből kerülnek ki. Elég gáz lenne, ha valaki a tulajdonának tekintene, és meg akarná szabni, hogy kivel beszélhetek, meg kivel nem, a saját személyiségbeli problémái miatt. Ha nem bízol a barátodban, minek vagy vele?
2018. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd te is a ribije leszel, és a következő nőjénél majd téged fog hívogatni. Csak egy kis türelem meg kitartás kell.
2018. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#11 leírta, amit én is akartam... Ha azok a ribijei voltak, akkor te is az vagy.
2018. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!