Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Ti tényleg nem értitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti tényleg nem értitek, hogy mi azzal a probléma, ha egy kapcsolatban nekiálltok új fiúbarátokat gyűjtögetni?

Figyelt kérdés
Vagy csak nem akarjátok megérteni?
2018. márc. 2. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Neked ennyire önbizalomhiányod van és ennyire nem bízol meg a párodban, hogy itt féltékenykedsz, hogy a párodnak vannak fiú haverjai és nem te vagy az egyetlen hímnemű lény az életében?


Nőj fel agyilag, kisfiú!

2018. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Jaaaj kerdezo, mit fogsz te most kapni...😖😬
2018. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Ne általánosíts! Nekem kapcsolat nélkül sincsenek férfibarátaim. Ismerősök igen, de nem olyan, akivel napi/heti rendszerességgel tartanám a kapcsolatot. Akinek erre van szüksége, majd talál olyan partnert hozzá, aki elviseli vagy nem zavarja.

N

2018. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mellé ment első. Felnőtt vagyok, nincs bajom a barátnőmmel, rendben az önbizalmam is, meg az agyam is. A gedvedért átfogalmazom. Gyk-n kommentelő lányok*
2018. márc. 2. 21:21
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedvedért*
2018. márc. 2. 21:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gyk-n kommentelő vagyok :) tehát most sem lett jobb, de azért köszi. /#3/
2018. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Én azt hiszem értem. Kapok kekszet?
2018. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy én észrevettem a férfiak többségének nem okoz külösebb nehézséget az hogy levakarja a nőjéröl az ilyen kis majmokat.

Lehet rafináltan ha tapintatos vagy.

és lehet csúnyán de egyértelműen is ha gyenge elméjű a nő.

2018. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

milyen furcsa..

azért szoktam noszogatni a nőimet, hogy nézzenek már rá más pasikra és beszélgessenek más pasikkal is.. nem csak én vagyok a világon.

jellemzően ezt nem értik.. :D

2018. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
9: én is mindig azt mondom a barátnőmnek, hogy nyugodtan találkozhat a férfiismerőseivel is, de azért a legtöbbjük inkább megsértődik, hogy nem vagyok elég féltékeny :D Talán egy volt, amelyik értékelte.
2018. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!