Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti átlagosan milyen sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti átlagosan milyen sűrűn veszekedtek a párotokkal? (Fiatal kapcsolatban, max 5-6 év)

Figyelt kérdés
Csak azt ne mondjátok hogy évi 1x :D

2018. márc. 13. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer sem. 9 ev utan. Mar ha a kiabalos, hisztizos, sertodos dolgokra gondolsz.

Nem mindig ertunk mindenben egyet, de megbeszeljuk, anyazas es ordibalas nelkul.


N

2018. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3 év alatt összesen 4x vesztünk össze, és így utólag belegondolva mind baromság volt.
2018. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menstruációim előtt. Ingerült és érzékeny vagyok ez idő alatt, próbálom magam visszafogni, de mindig kapok valami vitára való dolgot és belekötök.


Nagyobb veszekedés meg fél évben talán egyszer ha van, de volt hogy egy évig semmi sem volt.

4 éve vagyunk együtt.

2018. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ mi a veszekedés. Kiabálós anyázós ajtó csapkodós veszekedésre egyáltalán nem emlékszem nem a mi stílusunk. Vitáink olykor vannak de az se jellemző. Általában ilyen problémafeltáró nagy beszélgetéseink vannak mikor ütköztetjük a nézeteinket elmondjuk az érzéseinket adott esetben a sérelmeinket. De ezeket még vitának se titulálnám. Kicsit több mint 3 éve vagyunk együtt.
2018. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sosem veszekszünk. Vannak apró nézeteltéréseink, akkor érvekkel beszélgetünk. Néha megbántódom apróságokon, de olyankor meg simán sírok kicsit aztán lenyugszom :D De veszekedni nem szoktunk. Lassan 3 éves kapcsolat.
2018. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Veszekedes nincs, evi 2-3alkalommal van nezetelteres vagy vita,egyikunk sem veszekedos,igyekszunk kompromisszumra jutni.
2018. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A párom bár a hangjat fel tudja emelni de legalabb kiadja magábol - ha nekem volt igazam, mindig bocsanatot ker es elofordul hogy jobban kiakad es banja, ha veszekedtunk. Ez évi max 2x de utolag bolhabol elefant ugy :-)
2018. márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amig anyóséknál laktunk, addig a költözésig az ott lakás második évében hát a végén majdnem napi szinten és keményen öltük egymást lelkileg. Aztán elköltöztünk, most már havi 1-2 ami kicsit nagyobb összezördülés esetleg. Az meg rendszeres vita, hogy szét hagy mindent, az olyat nem számolom már.
2018. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nulla, néha vitázunk ezen-azon, mondjuk 7-8 havonta, de ennyi. :)


Apámékat 13 év alatt egyszer hallottam veszekedni, akkor válást is szóba hozták, de aztán megbeszélték.

2018. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 11 éve vagyok vele és manapság minden nap. Amikor 5 éve voltunk együtt alig volt valami. Jókor kezdődik 😁
2018. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!