Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy csajnak a szeretője voltam kb. 2 hónapig miattam otthagyta a 3 éves kapcsolatát. Azt mondta azért csinálta mert velem sokkal jobb meg a régi faszijával már unta és velem sokkal jobb élete van. Jártunk kb. még 2 hónapig de aztán visszament a régi pasijához közbe meg szarik a fejemre. az a baj hogy belészerettem és azóta se tudok másra gondolni. Igazából szeretném visszaszerezni, mert úgy érzem hogy valamit elkezdtünk és nem fejeztük be. Nem kérek olyan tanácsokat hogy keress mást stb. Tapasztalatokat szeretnék olvasni...
2010. jún. 9. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Himringyó. Ha van benned minimális tartás elmondod a barátjának.
2010. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én most egy hasonló szerető kapcsolatban vagyok (20/L) kb 2 hónapja. Semmi komoly, és nagyon jól érezzük magunkat együtt! Arról nem beszélgettünk, hogy vannak-e valami érzelmek, úgy érzem még nem jött el az ideje! Viszont nekem van! A lányok sokkal érzelesebbek! Szerintem nagyon valoószínű, hogy az a 3év miatt ment vissza a barátjához. Sokminden össze köti őket. Ha még is elfogadsz egy tanácsot mindenféle képpen tartsd vele a kapcsolatot, mert szerintem volt ott valami!
2010. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen problémával itt ne várj hasznos válaszokat. Mivel pasi vagy, igy talán egy fokkal jobb a helyzeted, de ha nő lennél, akkor kapnád ám az osztást a sok prűd kötsögtől...!
2010. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a pasija tudja az a baj
2010. jún. 9. 22:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Els ővagyok. Mi a jó abban ha valaki szerető ? Szerintem elég szemétség, a párod szeret , te meg a háta mögött mást d*gsz.
2010. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

AZ a baj hogy a pasijátol nem kapsz pár job egyenest.

Hogy tudta meg egyébként?

2010. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a csaj akart érzelmeket én nem. Szóval gyakorlatilag az volt hogy beléd szerettem szeress te is belém mert el akarom hagyni a pasimat. Honnan tudta meg? Kémlelt minket, ismerösők stb.
2010. jún. 9. 22:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és a csaj elkezdte a múltkor hogy tudja hogy érzek még vmit iránta. Igazából nem akarok céltáblát magamból így tagadom..
2010. jún. 9. 22:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, a csaj félrekúrt, Te belementél, a másik srác meg volt olyan hülye, hogy visszafogadta. Te pedig szintúgy hogy még másodszor is akard. Megérdemlitek egymást, és további jó szórakozást! =D
2010. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!