Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők: Miért szoktatok ilyent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők: Miért szoktatok ilyent mondani, mire céloztok?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy fiúnak/férfinak azt mondjátok hogy pl: 20 év különbség van én és te közöttem. Miért mondjátok, mire utaltok? Mire gondoltok?

2018. márc. 15. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem arra hogy te a kertben dolgozol ő meg a volt tanárod... Figyelj ha megmozgatott benned valamit finoman próbálkozz nála aztán majd kialakul :)
2018. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Hogy túl öreg vagy hozzá. Mi másra?

Vagy fiatal. Attól függ melyikőtök javára van a 20 év.

2018. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
2es jól össze foglalta. Arra céloz, hogy nagy a korkülönbség. Sokkal többet nem lehet ebbe bele látni.
2018. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
A kettes felvázolta. Közli a tényt, elé állít. Hogy gondolkozz el rajta te is, hogy ezmiezmár.
2018. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Finoman kozli, hogy rettento oreg vagy hozza.

Te szeretnel egy 20 evvel idosebb novel jarni?

2018. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok fiatal, ő meg öreg.
2018. márc. 15. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Gyanítom arra célzott, hogy ő 35 körül van... és akkor most te vagy 15 vagy és egy abszolút értetlen kisgyerek, vagy 55 és egészségügyi okokból kifolyólag nem tudsz értelmezni egyszerű mondatokat.
2018. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért leírhattad volna a szövegkörnyezetet is, milyen szituációban hangzott ez el?


Gondolom nem így:pasi:" én 20 éves vagyok" Nő: "én pedig 40, tehát 20 év különbség van közöttünk"


Céloztál esetleg arra egy 20 évvel idősebb nőnek,hogy bejön Neked?


Akkor egyértelmű - Ő sokallja.Bár ha ezt csak simán így kijelentett még nincs veszve a dolog.

2018. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na tisztázom:Én nem akarok tőle semmit. Se szerelmet, se dugást egyszóval semmit. A kérdést nem azért írtam ki, hanem azért mert furának tartottam. Ha meg bebizonyosodik az igazam, elküldöm a francba. 21 éves vagyok, ő meg 41 éves férjezett meg van neki 2 gyereke, nem akarok tőle semmit, csak furcsa volt, azís lehet csak én reagáltam túl.
2018. márc. 15. 22:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyilván a körülményektől, ill. a szövegkörnyezettől is függ, hogy mire gondolt.
2018. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!