Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedek egy nővel, és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy nővel, és azt hazudtam neki, hogy már voltam lánnyal, de ez rosszul esik nekem, ezért el akarom mondani neki az igazat?

Figyelt kérdés
32/F, 27/L
2017. szept. 28. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

32 évesen már titkold el, mert emiatt lehet szakít

lehet neked ez rossz érzés, de bírd ki.

2017. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Micsoda kapcsolat, ami hazugságra épül... :D El se tudnám képzelni, hogy ilyesmiről hazudjak. Egyáltalán nem tiszteled meg a lányt, és nem bízol meg benne.
2017. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem szép dolog hazudni. Nekem kifejezetten rosszul esne a dolog, hogy hazudtál.

mert 1-megbízhatatlan vagy, 2- nem tartottál annyira embernek, és érettnek, hogy tudd, nem e miatt néznék rád másképp.

2017. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nő vagyok, de megértem. Engem is cikiztek azért, mert szűz voltam. :O

Mondjuk vannak nők-férfiak akiknek ez jön be, a szűziesség, szóval akár jól is kijöhet a dolog.

2017. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy látod a válaszokból is, elég sokféle módon lehet ehhez is hozzáállni.


Viszont az tény, hogy egy 27 éves nő már a legtöbb esetben van bőven annyira tapasztalat, hogy le fogja vágni, hogy mi a helyzet ha ott tartotok. Ha nem mondod el, akkor is rá fog jönni és feltehetően nem fog neki örülni, hogy hazudtál. Lehet megérti majd, lehet, hogy nem, nem tudni...

2017. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Én 21 évesen hazudtam a csajnak, hogy voltam már nővel, mert neki már volt 4 partnere (és 20 éves volt).


De ez így volt a jó, mert előtte abban az évben két lány is megszakította velem az ismerkedést, amikor kiderült hogy szűz vagyok (és nekik nem hazudtam).


Jól csináltad. Most meg ne legyél idióta, hogy elmondod.

27/f

2017. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne mondd el... esélyes, hogy emiatt megszakítaná az ismerkedést vagy csak barátkent tekintene rád.
2017. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem mondanám el neki. Rontanám a saját esélyeim vele.
2017. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha, elmondja neki. Aztán a csaj szakít vele, mert "ennyi idősen már sem időm sem energiám sem kedvem nincsen a páromat "tanítgatni", bocs, de legyünk csak barátok". Aztán atalán 2-3 év múlva újra szóbaáll vele egy csaj, vele eljátsza ugyanezt. Aztán még néhány ilyen kör után végre megfogadja az első válaszoló tanácsát, és HAZUDIK.

(Tanulság? Az őszinteség néha annyit ér mint az a papírhenger a mellékhelységek falán...)

2017. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azt nem értem, hogy miért kellett egyáltalán felhozni ezt alapból.

Rákérdezett, hogy szűz vagy e még? Vagy te hoztad fel?

Mert 30 felett senki sem kérdez ilyesmit, vagyis azt tudom elképzelni, hogy te hoztad fel és direkt hazudtál.

2017. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!