Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetnék ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék ki ebből a rendszerből?

Figyelt kérdés
10 éve házas vagyok(38f). Az elején minden jól ment,addig míg ki nem mentem Ausztriába dolgozni. Csak hétvégékre jöttem haza,eléggé eltávolodtunk egymástól a párommal. Ő közben összejött mással,de megbeszéltük és együttmaradtunk. Azonban nem gondoltam arra,hogy ez nagy sebet fog ejteni nekem. Sok év eltelt és nem tudom elfelejteni.Közben megismerkedtem munkaból kifolyólag egy lánnyal akivel nagyon jól megértjük egymást. Néha szoktunk találkozni titokban egy parkban,nagyon jól elbeszélgetünk órákon át egymással.(amúgy semmi más nem történt). Nemtudom mitévő legyek,a feleségem is próbál tenni,hogy jobb legyen a kapcsolatunk és gyereket is szeretne tőlem,de valahogy bennem van a tüske ,hogy egykor ott akart hagyni. Ez a másik lány akivel találkozgatok titokban ő is egy csodálatos igaz,tiszta lelkű nő. Ha egyedülálló lennék azonnal összejönne velem. Bár nem mondta de szerintem ő se fog rám várni a végtelenségig,ezért kellene döntenem a 2 lány között.De egy nyomorék döntésképtelen ember vagyok( diszfunkcionális családban nőttem fel). Ez megy már 1 éve. Ha elválok oda a ház fele amiért 8 évet dolgoztam külföldön(miközben a feleségem 1 szatyor ruhával jött és hol dolgozott hol nem). Apám alkoholista anyukám már nem él. Tanácsokat várnék tőletek.
2018. márc. 17. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hagyd el a feleséged. Még ha nem is mondod el neki hogy megismertél mást de elég indok az is hogy megcsalt. Hiába beszéltétek meg ez a tüske amíg vele vagy benned marad. Ilyen nőnek én nem csinálnék gyereket. Főleg hogy nem dolgozik miből akarja eltartani? Majd te küldöd neki a pénzt? Ezt a kapcsolatot akkor fejeztem volna be mikor megcsalt. Majd megteszi újra csak idő kérdése. És a helyedben maradbék külföldön.
2018. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű. Biztos nem tudod a házat elperelni bizonyìtani te x forintot kerestél éveken át, az asszonyka meg nem tehetett bele pénzt mert nem volt bejelentett munkahelye.
2018. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A házasságod nem működik, ezt a hülye is látja, ott és akkor csaljátok egymást, amikorcsak tudjátok. Első lépésben tehát aházasságod le kell zárni.

Ezzel egyidőben beszüntetném a szexet is az asszonykával, nehogy belefogjon "a házasság megmentése" céljából önhatalmúlag a babaprojektbe. Ha mégis vissz-visszamásznál a bugyijába, gumit mindig húzz, ne bízz abban, hogy úgyis gyógyszert szed.

A ház fele megilleti, vedd úgy, hogy ennyibe kerül a szabadságod, ill. ezzel jár az, hogy szarul választottál.

Az új lánnyal nem hiszem, hogy tartós lenne a dolog, mert most még izgalmas titokban találkozhatni, de a későbbiekben neki is fájna, hogy az asszony mellett keltél-feküdtél, amikor kvázi már együtt voltatok. De ez a része a jövő zenéke, akár még jó is lehet....

2018. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem ment utánad a feleséged Ausztriába? Ahelyett, hogy mással kefél, húzhatta volna veled együtt az igát. Na mindegy. Azért azt ne felejtsd el, hogy a másik lányt nem ismered. Jól elbeszélgettek, ez nagyon jó, de szerintem erősen idealizálod őt. Hamar rájöhetsz, hogy ő is pont olyat büdöset tojik, mint a feleséged. De addigra már elúszik a ház fele. Szerintem költözz össze a feleségeddel. Gondolom nagyon magányos nélküled. Ne legyen fontosabb a pénz, mint a házasságod. Döntsétek el, melyik országban akartok élni, és telepedjetek le ott. Ha jól értem, 8 éve távkapcsolatban vagytok. Ez rengeteg, ez egy atombiztos házasságot is kikezd. Gyereket vállalni meg végképp nem jó ötlet így.
2018. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden hétvégére hazajöttem és már 1 éve otthon vagyok végleg.
2018. márc. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!