Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 évfordulónk alkalmából hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évfordulónk alkalmából hova vigyem el a páromat? Valami meglepit szeretnék de nem tudom hogy mi legyen az. Egy étterem nem kevés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy, hogyan vihetnéd el??:D

Ha te vagy a férfi, akkor vágd a hónod alá, és vidd el. Ha dagadt, akkor kérj segítséget.

Ha te vagy a nő, akkor meg nyugtatózd le, tedd rá egy kordéra, és ott majd locsold fel...

Ugyan h????

2010. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A gyengébb elméjűek kedvéért: Hova menjünk el együtt? remélem így megértetted a kérdés lényegét. Én vagyok a nő egyébként.
2010. jún. 10. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:

én első évfordulónkkor egy wellness hétvégével leptem meg a párom nagyon jól éreztük magunkat....és remélem ez hagyomány lesz.

19L

2010. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam:) Hol voltatok pontosan? Azért gondolkozom ezen az ötleten mert elég sokat járunk fürdőbe meg utazgatunk és nem tudom hogy nem lenne e túl "átlagos" meglepi.
2010. jún. 10. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Egyeseknek micsoda problémái vannak (wellness 7vége túl snassz), de sajnállak titeket...!
2010. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem túl snassz én képzeld el nagyon is tudok annak örülni hogyha van rá lehetőség és nagyon is becsülöm ha eljutok bárhova akár fürdőbe vagy nyaralni, mert megdolgozom érte! Különlegeset szeretnék, és itt ezen van a hangsúly, hogy emlékezetes legyen...ne ugyanolyan mint a többi.
2010. jún. 10. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem bonyolítanád túl? A legegyszerűbb dolgok a legjobbak a világon.


Egy gyertyafényes vacsi, amit TE főztél, aztán egy fürdő, és egy jó szex...:D Mi kell még? :)

2010. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ennél mi a jobb? svédasztalos vacsi ahol azt ehet amit akar és nem kell a nőnek mosogatni utána. csak felmennek a szobájukba és jöhet a szex =) nem kell semmire figyelni kizárnak minden kivülálló dolgot és csak egymásra figyelnek egy teljes hétvégén keresztül.nekem ez az ideális ajándék
2010. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jah és mi most zalakaroson voltunk isteni hely de bátran ajánlanám hajdúszoboszlót is gyönyörű a strandja
2010. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
kokain, és kaki szex=)
2010. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!